Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők.Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Volt már olyan hogy undort váltott ki belőletek egy férfi,aki nektek udvarolt? Mondjuk, nem volt jóképű, nem voltak szép ruhái, beképzelt volt,kopaszodott,stb.Nehezen sikerült leszerelni a tolakodót?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem úgy mondanám hogy undort, inkább diszkomfortot.

Volt egy alkalom amikor "rám hajtott", nem annyira nyíltan, nem is volt udvariatlan. Fizikailag jött közel mögém/mellém. És akkor éreztem azt hogy ez kellemetlen. Nem undor, egyszerűen csak nem esett jól a fizikai közelsége, hogy a privát szférámba jött. Szimplán mert én nem úgy tekintek rá.

2022. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt, és konkrétan undort váltott ki. Nem, nem azok miatt amiket felsoroltál, azok miatt nem éreznék undort, maximum nem jön be pl a kopaszodás, de korántsem az a kategória ami undorítana. De ez a srác, elképesztően, elmondhatatlanul büdös volt. 5 méteres körzetében nem lehetett megmaradni, és persze amikor csak tehette, mindig mellém ült a megbeszéléseken. Engem meg a hányinger és az ájulás kerülgetett egyszerre. Leszerelni nem én szereltem le. Facebookon is írogatott meg kommentelgetett állandóan, és egyszer kialakult egy ilyen kis virtuális farokméregetés közte meg a későbbi párom között, akivel akkoriban ismerkedtem. És hát a párom finoman ugyan, de leoltotta és a srác utána eltűnt a képből.
2022. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Bennem sosem kelt jó érzést, és ez független a kinézetétől.
2022. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Kopaszodott? Ennyi? :D Bárcsak ennyi lenne… Valaki 4 éve hívogat, hogy legyek a felesége. :D
2022. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, amikor 32 éves felnőtt férfi létére nekem, egy 16 éves, középiskolás csitrinek kezdett udvarolni. Konkrétan, ha balszerencsésebb lett volna, és kiszakad egy gumi egy buliban, akár az apám is lehetett volna. És engem undor érzésével töltött el, hogy egy ennyire felnőtt férfi egy kvázi gyerekkel akar kikezdeni...
2022. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan férfi akivel korábban volt köztünk valami. És nem hibázott semmit egyszerűen megundorodtam tőle, mostmár azt se bírom, ha találkozunk és hozzám ér. Szerintem a borzasztóan nagy korkülönbség miatt.
2022. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok

Közben eszembe jutott van még egy aki régen nagyon jó barátom volt, de szerelmes lett belém. Ha csak a kezemet megpuszilja is elkap az undor.

2022. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Biztos nem a külsejével volt gond, mert amíg szerelmes voltam belé, nagyon jó pasinak láttam. Kiábrándított, amikor gyáván nem állt ki mellettem egy fontos dologban. Onnan kezdtem undorodni tőle, ha közeledett. Zavarni kezdett, hogy csálé a foga, hogy olyan alacsony és kerek a feje. Később volt valaki más, akibe sose voltam szerelmes, de több minden miatt kezdtem tőle viszolyogni. Pl.mert meg akart venni magának a pénzével. Egyszer ment előttem, hirtelen észrevettem, milyen nőiesen, kacsázva lépked és milyen alacsony. Akkor kezdtem undorodni.
2022. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem a kinézet, hanem a viselkedés miatt undorodtam emberektől. Még tini koromban "udvarolt" két srác (nem egyszerre), akik állandóan fogdostak, taperoltak, rám akartam mászni annak ellenére, hogy egyértelműen megkértem őket, hogy ne nyúljanak hozzám. Az is közös volt bennük, hogy követtek, figyeltek állandóan. Pl. ha tudták, hogy mikor indulok otthonról x helyre, akkor "véletlenül" épp ott sétáltak el a házunk előtt. Órákon állandóan mellém ültek, szünetekben is a nyakamon lógtak, kis híján a vécére is bejöttek velem.

Én eleve nem vagyok egy testi kontaktust kedvelő ember, utálom, ha idegenek hozzám érnek és én sem taperolok senkit a páromon kívül. Nem is elsősorban emiatt undorodtam meg tőlük, hanem inkább attól, hogy a határozott kérésem ellenére sem álltak le, hanem inkább csak felbátorodtak, úgy vették, hogy "kéretem magam". Azt pedig szerintem nem kell részletezni, hogy miért para, ha együtt sem vagyok valakivel, de rendszeresen a házunk előtt vár rám úgy, hogy nem beszéltük meg előre, hogy találkozunk.

Leszerelni nem volt nehéz őket, simán csak megmondtam nekik, hogy hagyjuk inkább egymást. Az egyik tudomásul vette és továbbállt, a másik megsértődött és elmondta az anyjának, hogy mekkora qrva vagyok (16 voltam, a kézfogáson túl semmi nem történt köztünk). Az anyja azóta is úgy néz rám az utcán, mint aki épp le akar köpni annak ellenére, hogy sem azelőtt, sem azóta nem beszéltem vele soha egy szót sem 😂😂

Viszont ezek után annyira megundorodtam a fiúktól/férfiaktól, hogy csak 23 évesen lett először barátom.

2022. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, és konkrétan undort váltott ki. Bűzlött, hiányosak voltak a fogai, elhízott volt, és fejben se volt rendben. Folyton, minden lányt ölelgetni, meg puszilgatni akart, benyitott a női öltözőbe, aztán fel volt háborodva, hogy kizavarták. Én szimplán elkerültem, ha megláttam valahol, az ellebkező irányba mentem. Azóta rendőrségi eljárás folyik ellene, mivel több nőt is zaklatott, visszaélt az adataikkal.
2022. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!