Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tavaly nyáron diákmunkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly nyáron diákmunkán megismertem egy lány ikerpárt, és az egyikőjük igen különös érzéseket váltott ki belőlem, de benne van hogy neki fontos a kor. Ő idén 19 én 24, de ő nem görcsöl ezen úgy mint a tesója. Vajon érdemes neki elmondani?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 23:26
 1/10 A kérdező kommentje:

Sok közös van bennünk és az előző kapcsolatokhoz képest nála tényleg olyan érzés jött bennem elő, hogy benne megtaláltam a másik felem 🙂

Nemsokára mennek egyetemre és attól félek hogy ez az utolsó esélyem lépni felé, mert az egyetemen már találni akar magának valakit. Nekem az egyetem pedig még egy későbbi téma, először egy hétvégi tanfolyamot akarok majd, ami pluszpont fog érni.

2021. máj. 22. 23:37
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed ő az "iagzi2,a másik feled,nem tétlenkedj.Mondd el mit érzel,hisz nem tudhatot ő miként érez.Van az a mondás. A tegnap már elmúlt,a holnap messze van,ezért a legjobb idő a most. Hidd el nagyon jól fog esni neki ha elmondod az érzéseidet.És ha azt nézzük az az 5 év nm olyan sok,ez nem befolyásolhatja az igaz szerelmet
2021. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már én is úgy gondolom, hogy "lesz, ami lesz" alapon beszélek vele, szerintem van olyan erős alapja a barátságunknak, hogy azt tovább lehessen építeni. Hátha jól reagál és a távolságot is könnyen orvosolhatjuk, hiszen jórészt Pest vagy Szeged lesz náluk opció egyetem szempontjából.
2021. máj. 26. 14:53
 4/10 anonim válasza:
100%
Ez nagyon jó.Így kell a dolgokhoz állni.Biztos minden szuperül sikerül majd.Én szurkolok:)
2021. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, és mégegyszer köszönöm a segítséget, valamint a szurkolást is 🙂

Már azt is tudom, hogy mivel próbálom elmondani és meggyőzni.

2021. jún. 1. 19:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán attól az opciótól tartok egy kicsit, hogy ő csak barátként tekint rám és emiatt nem szeretné, de végül is ilyenkor mindig csak találgatunk 🙂
2021. jún. 27. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi álszent választ... 24 évesen diákmunka? Meg hétvégi tanfolyam? Te nagyon el vagy kefélve... De nyugi, ezt a lányok is tudják.

És nem kell nagy szavakat használni. Annyira látszik hogy fogalmatlan vagy te az élethez.

2021. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem vissza lehet venni az arcból.... Tudtommal nem ismered a körülményeket, fogalmad sincs róla, hogy miért és hogyan húzódtak el így a dolgok, arról meg pláne, hogy miket értem el az eddigi évek során, ami igenis nagy összefüggésben van a tanulmányi eredményekkel... Úgyhogy ebben a megnyilvánulásban is látszik, hogy ki a tudatlan...

Nem kell úgy bármire is reagálni, ha csak sértegetni tudsz...

2021. jún. 29. 10:03
 9/10 Rebi válasza:

Szerintem próbáld meg. Biztos meg fogja érteni még, akkor is ha ő csak barátként tekint rád.

Ha már elmondtad neki akkor írd le, hogy, hogy reagált.

2021. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen, remélem, hogy minden jól alakul majd, mert vele kapcsolatban ez most nekem olyan, hogy ha nemet mond, akkor az szörnyű lenne...
2021. júl. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!