Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő hogyan tud belezúgni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan tud belezúgni egy olyan pasiba akivel alig váltott pár mondatot?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Biztos megtudakolta a fizetését.
2020. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez valószínűleg csak külső vonzalom, szexuális vágy. A férfiak ugyanilyenek. Ebben nincs semmi mélyebb értelem, puszta fizikai vágy, amit a társadalmi elvárások miatt sokan neveznek "belezúgásnak", mert önmaguk előtt is szebben hangzik, mint a "megkívánta" vagy a "beindult tőle".
2020. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Érdekből. Nőknek nincs értelmük.
2020. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Érzelmük lett volna.
2020. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem a pasiba szeretett bele, hanem magába az érzésbe. Valószínűleg érzelemfüggő, van ilyen mentális addikció. Ahogy az X-be "belezúgott" úgy belezúgna Y-ba is és kapcsolatból, kapcsolatba csapódik. Ez azoknak a szokása akik "mindegymárkicsakszeressen"-nél vágnak neki a társkeresésnek.
2020. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 Már bocs de a nők nem alapból ilyenek?
2020. szept. 30. 14:52
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretett bele, csak érzelmileg éretlen, azért azt hiszi.
2020. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Edricus még sosem volt szerelmes, nem biztos, hogy jól látja ezt az egészet.

Meg tudom különböztetni a szexuális vonzalmat a szerelemtől, bár határozottan az a véleményem, hogy a szerelem nagyon erős szexuális vonzalmon alapszik és álprűd és téves felfogás az, ami a szerelmet a személyiségek közti vonzalomra akarja leszűkíteni...

Szóval voltam már szerelmes úgy, hogy 5 percet alig beszéltem az illetővel összeadva sem, mégis évekig nem tudtam kiheverni, sőt, éveken át kölcsönösen nem tudtunk egymás közelében sem létezni, annyira felkavart, és mivel tiltott volt, jobb megoldásnak tűnt elmenekülni. Nem mondom, hogy nem vonzott szexuálisan, sőt...soha életemben nem éreztem ilyen erős vonzalmat senki iránt, de én nem is tagadom, hogy a szerelemnek van egy nagyon erős szexuális vonzalom része.

2020. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért az a szerelem sokszor csak nagyon erős vonzalom ám. Akár érzelmi, akár testi, akár együtt a kettő, de csak vonzalom.


Csak van aki saját maga sem feltétlen ismeri fel, tudja megkülönböztetni.


A vonzalom tárgya pedig van hogy félreérti.

2020. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 Szerintem nincs is különbség. Ezt csak valami "intelligens" ember kitalálta.
2020. szept. 30. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!