Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit nem furcsa az hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit nem furcsa az hogy sok nő panaszkodik a férjükre vagy barátjukra,hogy ilyen-olyan figyelmetlen, nem törődik velük,a gyerekkel,de viszont ők választották az élettársuknak? Szerintem már az ismerkedési szakaszban látszik hogy ki milyen ember.

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit nem furcsa, hogy rengeteg férfi panaszkodik az anyagias, lusta, férfiakkal flörtölő feleségére, mikor ők választották és önként vették el?
2022. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nem látszik. Az elején mindenki nem csak hogy a legjobb oldalát mutatja, de olyat is, ami nem ő.


Pl. életemben sütöttem sütit kb 5-ször. Ha megismerkednék valakivel, le akarnám nyűgözni, és sütnék neki sütit. Ő azt hinné, hogy konyhatündér vagyok, de minimum, hogy szeretek sütni. Ami nem igaz. Ezért kellene észnél lenni az elején is, csak a rózsaszín köd meg a szex sok mindent összezavar.

2022. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Ennél durvább dolgokat is benéznek párkeresésnél az emberek. Gondolj azokra, akik fizikailag bántalmazó kapcsolatban élnek. Az mégiscsak keményebb, mint hogy figyelmetlen meg nem törődik velük.

Arról ne is beszéljünk, hogy azért változik is az ember.

2022. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
1 👏
2022. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekvállalás teljesen más. Ott már nem kettőtökről van szó. A férjem velem mindig türelmes, kedves, de néha meglepődök, hogy a gyerekekkel milyen goromba.
2022. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
5-ös, látod ez is milyen érdekes: nekem az a természetes, hogy a gyerekkel türelmes vagyok, hisz kicsi és aranyos. A párommal meg persze előjönnek az együttélésbeli konfliktusok. :-)
2022. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem már az ismerkedési szakaszban látszik hogy ki milyen ember"


Szerintem fingod sincs az emberi kapcsolatokról. A 2-es hozzászóló remekül leírta, miért tévedsz..

2022. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem, ez pont, hogy nem derül ki a kapcsolat elején. Akkor még az szokott lenni, hogy sokat foglalkozik a másikkal, figyelmes, érdeklődő, aztán elmúlik a rózsaszín köd és már természetesnek veszi, hogy ott a párja, nem tesz már olyan erőfeszítéseket a kapcsolatért, nem foglalkozik vele annyit.

Persze nem feltétlenül lesz minden kapcsolat ilyen, de a fent említett szituációnál ez van. Pont azért panaszkodik a nő, mert korábban figyelmes volt a párja, x évvel később meg már azt érzi, hogy el van hanyagolva.

2022. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki azt a virágot szagolja, amit letép...
2022. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

#8:


"Egyáltalán nem, ez pont, hogy nem derül ki a kapcsolat elején. Akkor még az szokott lenni, hogy sokat foglalkozik a másikkal, figyelmes, érdeklődő, aztán elmúlik a rózsaszín köd és már természetesnek veszi, hogy ott a párja, nem tesz már olyan erőfeszítéseket a kapcsolatért, nem foglalkozik vele annyit."


De ha ez az átverősdi ennyire elterjedt, akkor nem lehetne rá esetleg olyan módon felkészülni, hogy az ember ezt az eshetőséget is belekalkulálja, és az első félreérthetetlen jelre (hogy pl. kezdi a másik elengedni magát + basáskodna, ha hagynák neki) azonnal dobja az illetőt?

2022. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!