Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ért a szép szóból? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ért a szép szóból? Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés
Olyan szinten ideges vagyok hogy azt leirni sem lehet. Kész viccnek hangzik amit írni fogok,de a férjem kiidegel. Nem képes magának kikésziteni a tiszta ruhát, sem amit felvesz, se a munkásruhát amiben dolgozik. Tegnap este is mondtam neki készítsd ki kérlek,ne reggel csörögj, nyitogasd a szekrényt,egyedül 2 nap van a héten amikor esetleg tudnék aludni fél 7ig,de nem, megint feloltotta rám a villanyt hajnalban, adjak neki pulóvert, zoknit, csak a szekrényből kéne kivenni amúgy. Minden hétvégén 6 ra járok dolgozni, úgy megyek el hogy senkit nem ébresztek fel ahogy készülődök. Tegnap is libát sütöttem, mondta hogy visz ma kajázni a munkába, de mivel nem raktam el neki olyan mérges voltam, nem is vitt,ő ugyanis azt sem csomagol magának.Inkább vesz a boltba.Van két kisiskolás gyerekünk, nekik kikeszitem, kaját is csomagolok nekik, de neki miért kell??Meg a ruhát?! Úgy érzem csak teher nekem, plusz még egy gyerek.Annyiszor kértem szépen hogy figyeljen oda ezekre, de semmi. Nekem ki a k.rva any.m késziti ki? Már bocsánat, de nagyok kavarognak bennem az érzelmek,hogy ennyire figyel rám. (Van aki azt tanácsolta hogy ne csináljak meg semmit neki, de akkor ahogy írtam fentebb, oltja fel a villanyt.. Stb. Köszi ha elolvastad.

2022. jan. 10. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

Párom abban hasonlít a tiédre, hogy képtelen magának reggelit készíteni. Ha én nem csinálom meg neki, kb éhen is halhat, vagy a hűtőben rohad el a szendvicsnek való. 🤦‍♀️ Én ezt elfogadtam így, mert kompenzálja más dolgokkal. Szóval este meg szoktam neki csinálni a kaját, amit reggelire elvisz.


Készítsétek ki együtt a ruhát este, és akkor te is tovább pihenhetsz este és idegrohamot sem kell kapni, még ha amúgy idegesitő is, hogy ennyit nem bír megcsinálni egyedül.

2022. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
*tovább pihenhetsz reggel
2022. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem, ha felkapcsolja, te felkelsz és lenyomod. Ha az kell, vessz össze vele. Akár többször. Aztán ha az sem használ, vagy te, vagy ő menjen másik helysegbe. Vagy csak baxd ki a ruháit onnan.

Én ennyi kérlelés után már nem volnék türelmes. Az meg abszurd, hogy úgy viselkedik, mint egy életképtelen ki pöts.

2022. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Látszólag OFF kérdés: a szex rendben van köztetek? Meg úgy egyébként jól meglennétek?

Mert ha egy kapcsolat jól működik, sok szeretet van benne, akkor a másik egyszerűen azért kirakná előző este a ruháit, mert SZERET. Mert jót akar tenni veled, hogy aludhass, nehogy felébredj.

Ha hajnalban azzal ébreszt, hogy vedd elő a ruháját, akkor ott már rég nem a ruháról van szó, hanem arról, hogy törleszt valami sérelmet. Mondjuk azt, hogy évek óta nem szexelsz vele. Vagy folyton bántó megjegyzést teszel a szüleire. Vagy állandóan cseszegeted. Vagy a mindennapi indulataidat rajta töltöd ki. Benne meg gyűlnek a sérelmek és (nem is egészen tudatosan) így adja vissza.

2022. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem csomagol magának ennivalót, nem eszik, ennyi.

A ruháit meg pakold ki a hálószobából másik szekrénybe, aztán úgy kínlódik reggel ahogy akar.

2022. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Ez a pali egy tipikus eletkeptelen here.

Nő nélkül nem maradna életben.

2022. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora egy paraszt! Szedd ki a villanykörtét vagy baszd ki a ruháit egy szemeteszsákba és keresgesse ott ne amikor te alszol! Hogy lehet valakit így felnevelni? Eszem megáll..
2022. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenkor elgondolkodok,hogy én aki önnálló vagyok. Főzök,mosok,takarítok.vasalok.autót szerelek,dolgozok,szeretem a gyerekeket megis miért vagyok 30évesen egyedül miközben ilyen embereknek ott a felesége?

Ennyire rossz lennék🤮

Én a helyedben felhívnám anyósomat,hogy tanítsa már meg a fiát az alapvető dolgokra,ha már eddig nem sikerült.

2022. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

A nő nem azért van, hogy a férfi cselédje, szolgája legyen. Egy életképes felnőtt férfi miért képtelen előző nap kikészíteni a ruháit és reggelit csomagolni magának? Ő már nem kisgyerek, te pedig nem az anyja vagy!

Ezt minél tovább csináljátok így hosszú távon, annál rosszabb lesz a helyzet. Ezt onnan tudom, hogy a családunkban is ez ment, amíg a felek meg nem öregedtek, és mára már a nő nem tudja a férfit elviselni, mert az még mindig kiszolgáltatná magát minden téren. Két megkeseredett, depressziós, boldogtalan ember él együtt, de összeköti őket az egymástól való anyagi függés.

Nem tudom mit lenne a férjeddel ha te megbetegednél vagy kórházba kerülnél?

Gondolom te is függesz tőle anyagilag, és ő ezt pontosan tudja, így tisztában van vele, hogy bármit megcsinálhat veled. Amíg hagyod, addig ezt meg is fogja tenni!

2022. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus... Na, az ilyenek miatt nem kellene nekem a világért sem komoly párkapcsolat meg család. Mindig mondom, egy nőnek az nettó szívás. És nem, a kérdező helyzete nem egy egyedi fos. Ez megy nagy általánosságban, inkább az a ritka, ahol nem.
2022. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!