Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most én erre mit mondhatnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én erre mit mondhatnék?

Figyelt kérdés
A barátom elutazott múlt hét szerdán azt mondta kedden(most kedd) jön haza és mondtam neki hogy írjon ha hazaért, igen ám eljött a kedd nem írt, gondoltam későeste fog írni hát nem.. Szerdán már nem tudtam mi van, elkezdtem stresszelni mi van ha baja esett (miközben távol volt nem beszéltünk se telefon hívás, se facebook, se sms semmi) elkezdtem izgulni hátha valami baj történt írtam neki sms-t... nem válaszolt) erre most írja facebookon hogy hazaért de most megy is aludni. Nagyon aggódtam érte nem volt képes mondani hogy egy napig tovább marad nem volt képes válaszolni az sms-emre... Najó lehet hogy én reagálom túl? (csak tudjátok szeretem és aggódok érte de valahogy ő mindig megbánt engem mielőtt elment volna 2 hétig beteg voltam és nem látogatott meg, nem köszöntött a szülinapomon) Most tényleg ennyire figyelmetlen vagy tényleg túlreagálnám? (fél éve vagyunk együtt ill félévesek leszünk pénteken de pont akkor utazik el Balcsira...)

2014. júl. 23. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit :)
2014. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Mi ezt honnan a lópaci hengeres szervéből tudjuk? Értem én , hogy ez egy olyan oldal ,ahova kérdeseket tesznek fel és adnak rá választ, de minek kell ilyen h.lyeségeket kiírni? Ismerjük a barátodat? Nem! Akkor honnan tudjuk? Ezt vele kell megbeszélned nem velünk!! Nyugodtan le lehet pontozni!
2014. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor túlreagálom?
2014. júl. 23. 23:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahh.. nem pontozlak le mert valószínűleg teljesen igazad van.
2014. júl. 23. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu.

Biztos azért nem írt neked, mert nem tudott (nem volt net, lemerült a telefonja, ha táborban volt ilyen előfordul). De gondolom amikor hazaért egyből felment facere és írt neked. Szerintem csak fáradt, azért nem beszéltetek most többet. Holnap megbeszélitek, hogy mi volt.

Ha viszont akkor sem érdeklődik igazán, akkor nem sokat érdemel (nem látogatott meg téged, szülinapos dolog).

2014. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak.
2014. júl. 23. 23:48
 7/9 Fish1 ***** válasza:
Ez nem figyelmetlenség, hanem nem érdekled. Aki szereti a másikat, az nem tojik a fejére, ha beteg és a születésnapját se felejti el. Mit vársz ettől az embertől hosszútávon?
2014. júl. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Szeretem és nagyon nehéz elengedni ennek ellenére.
2014. júl. 24. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled. Nem köszönt fel a szülinapodon? Bocsi de le se szar téged ha ezt nem képes megtenni fél év után....
2014. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!