Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki tudnátok engem segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudnátok engem segíteni egy jó tanáccsal?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy lányba, aki 600 km távolságra van tőlem. Minden nap dolgozom szabadnap nélkül s apumtól nem merek kikérni egy hét szabadságot nehogy ki pakoljon a garzonjábol.

Nagyon megkedveltem és annyira biztos vagyok hogy ő is kedvel, hogy még a fejemet is lecsapatnám a hóhérral, ha nem lenne ez igaz!

És nem akarom ezt a lehetőséget elengedni, inkább érdeklődnék hogy cukorbetegen a zéroról hogyan lehetne egy elfogadható életszínvonalat megteremteni Magyarországon....



#távkapcsolat #hűség #bizalom #Nem engedem el őt kapcsolat #Itt nem lesz szakítás #Ne is probáljatok le beszélni
2022. febr. 1. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezek szerint te külföldön élsz?
2022. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én társam 1000 kmre lakik, de megéri a várni. Néha türelmesnek kell lenni. Cukorbetegen? Ugyanúgy mind nem cukorbetegen.
2022. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1# Igen, külföldön élek, Erdélyben!
2022. febr. 1. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Oh, az volt két életem legszebb nyara, mikor Zeteváralján voltunk a családdal 😊
2022. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg Sepsiszentgyörgy városában!
2022. febr. 1. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lehetsz. Hajrá, aranyom!
2022. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sehol a világon nem jogszerű, hogy nincs szabadnapod. Ami édesapád csinál, az kizsákmányolás és úgynevezett gazdasági erőszak.

A cukorbetegséged miatt ne aggódj. Normális munkahelyen egyáltalán nem akadály. Ha apukád mást mond, akkor hazudik. Sakkban akar tartani, hogy ne merj kilépni a rabszolgasorsodból.

Milyen végzettséged van? Mit dolgozol most?

2022. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nap dolgozom szabadnap nélkül s apumtól nem merek kikérni egy hét szabadságot nehogy ki pakoljon a garzonjábol."


Tesó, ezt a fajta életközösséget szüntesd meg faterral de nagyon gyorsan,addig nem lesz életed kapcsolatról meg ne is álmodj. Hasonló helyzetben voltam én is. Nem lesz könnyű ,de indulj a nulláról újra, hosszabb távon jobban jársz! Kitartás!

2022. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, ha a viszkis megcsinalta Ceaușescu idejen, hogy atjojjon Pestre, es uj eletet kezdjen, akkor neked is menni fog az EU-ban levo nyitott hatarok eseten. Mas kerdes, hogy o azert eggyel eletkepesebb volt.
2022. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#7 Kereskedelemben dolgozok, van végzetségem is abbam a szakmában s a vizsgán kiváló eredményt értem el. Ezenkívül van asztalos végzetségem is, megvan a jogsim a liceum érettségi nélkül..de most az idén románból teszem le, hisz a tavaly elvágtak abból. Viszont anyanyelven s angolból is jól teljesítettem....csak a román egy akkora hátrányt okozott most, hogy képtelen voltam az összes román mű elemzést elejétől végéig bemagoljam s ezenkívül még a nyelvtant is hogy az angolból rengeteget felejtettem. Pech!
2022. febr. 3. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!