Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire igaz az a megállapítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a megállapításom, hogy a nők mindig az erősebbhez idomulnak? Akár párkapcsolat,akár az élet más területein.

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos nők lehet. Apám után tőlem ne várd, hogy idomuljak, én húztam ki anyámat egy bántalmazó kapcsolat poklából magammal együtt, a f*szom sem fog ebben az életben már máshoz idomulni. Sajnos a legtöbb helyen, ahol megéri lenni, farkastörvények uralkodnak.
2022. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez a férfiakra is ugyanúgy igaz.
2022. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erős alatt mit értesz? Fizikailag erősre? Vagy a férfiasságra, magabiztosságra?


Egyébként szerintem hiába akarjuk emberként letagadni őket, az ösztönök bennünk vannak. szóval szerintem a vonzódásnak sokszor az ösztön az alapja illetve a meg nem magyarázható dolgok.

2022. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fizikailag,anyagilag,magabiztosság,kiterjedt kapcsolatok.
2022. febr. 3. 14:28
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Idomulnak? Nem vonzódnak inkább? Kicsit értelmetlennek tűnik így a kérdés.
2022. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a magabiztosság és az ambíció vonzóbb, mint a nyámnyila, bocs, hogy élek létezés. Attól még nem idomulok hozzá.
2022. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Első, és így hogy élsz? Nem idomulsz másokhoz? Vágysz bensőséges kapcsolatra, vagy arra se? És ha vágysz is rá, kritikus vagy vagy nem? Van, lenne férfi az életedben? Alárendelődni tuti nem fogsz neki, ez biztos, ahogy írod. Így egyáltalán nincs senkid, nem is akarsz, vagy de, van egy olyan partnered, akivel építő, egyenrangú kapcsolat valósul meg?
2022. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

nem az 1 vagyok. Én sem "idomulok", ha ezt kéne, már rég rossz (egyébként a szóhasználat is kissé szerencsétlen).

Akihez idomulni kéne, attól időben el kell búcsúzni. Nem biztos hogy rossz ember, de az viszont igen hogy nem egymást keressük.

2022. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm az utolsó választ, de ez egyáltalán nem válaszolta meg a kérdésem (7).
2022. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7

1-es vagyok.

Nem idomulok senkihez belsőséges kapcsolat miatt. Épp ellenkezőleg, azzal lesz belsőséges a kapcsolatom, akivel komoly önfeladás és komoly kompromisszumok nélkül is működik. És ne keverjük ebbe bele légyszíves azt, hogy társként alkalmazkodsz valakihez és csapatjátékos vagy. Idomulni azt jelenti, hogy valakinek az árnyékában élsz és eldobod magad egy darabját azért, hogy ő elégedett legyen, vállalva az ezzel járó kellemetlenséget anélkül, hogy ő is vállalná érted hasonló volumenben. Na ezt teljes mértékben kizárt, hogy csináljam. Egyébként igen, van párom, lassan férjem, vannak barátaim is, az is megkövetel néha alkalmazkodást. Tiszteletben tartjuk egymás határait és tudatában vagyunk annak, meddig van jogunk elvárni a másiktól, hogy igazodjon a mi döntéseinkhez.


Csúnyán szólva szimbiózisban élünk, addig maradok valakinek az életében, amíg mindkettőnknek jó. Ha nem, akkor próbálkozom egy ideig kialakítani ezt az egyensúlyt, de nem erőltetek semmit, nem várom el és tőlem sem várhatják el, hogy más boldogságáért a sajátommal feleljek.

2022. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!