Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig én rontom el a párkapcsolataim, akkorinkább nem nekem való a páros élet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel szoktad elrontani?
2018. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lassuk csak. .. Az elsőt azzal, hogy hagytam magam befolyásolni, mindig a másik erdekét néztem. Ő szépen ki is használta.

Másodszor, bunkó voltam. Követelőztem, hisztiztem, nem hittem el, hogy a másik igazán szeret és a lelkébe tapostam.

Harmadszor; nos nem voltam őszinte és tiszteletlen voltam. És kicsit önző.

Ez olyan 10 év leforgasa alatt. ..

2018. aug. 5. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó dolog, hogy tisztában vagy azzal, mit hibáztál. Változtass ezen, csak rajtad áll. De ha ezeket a rossz tulajdonságokat a párjaid hozták elő belőled..akkor alaposabban válogasd meg, kivel állsz össze, vannak emberek, akik negatív befolyással vannak ránk, akkor is, ha esetleg jó emberek, csak valami téged irritál bennük és így vezeted le. Az ilyeneket kell kerülni.
2018. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgáljuk meg hogyan lehet ezt a helyzetet kontsruktívan megélni.


Első és nagyon fontos realizálandó tény:


Az emberek jelentős hányada küzd hasonló problémával, nem vagy egyedül.


Miért?


Minden párkapcsolat egy "tükör".Megmutatja a nehézségeinket, fejlődni valóinkat, gyarlóságainkat, gyengeségeinket.Ez egy teljesen általános jelenség, egy kapcsolaton belül mindenki szembesül önmagával, minden kapcsolat lehetőség arra, hogy meglássuk önmagunk egész lényét.Feszültségekre is szükség van, ha nincs feszültség, akkor nincs fejlődési potenciál, és ellaposodik a kapcsolat.


A feladat adott: felismerés, önmeghaladás.


Ui.: Addig fognak ismétlődni a szituációk amíg fel nem ismered, és meg nem haladod őket.(Tehát amíg nem kezdesz el tudatosan önvizsgálatot tartani, és másként viselkedni.)

2018. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az étel próbája az eves... attól hogy eszel valami rossz ízüt párszor nem fogsz éhen halni. Remélem :)
2018. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg sokat segíthet. Gondolkodnom kell magamon valóban.
2018. aug. 5. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:
... görög ült a falóban! :D
2018. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egymással ellentétes dolgokat soroltál fel. Szerintem érdemes lenne arra koncentrálnod, hogy kiegyensúlyozd az érzelmeidet.
2018. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!