Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 éves korodig milyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves korodig milyen kapcsolataid voltak minőségre?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 06:08
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
87%
Kb 4 volt, ha az 1 a tökéletes, akkor 0.2-0.6 közöttiek voltak.
2022. febr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy Mónika show volt, a második ami most is tart úgy 0.7 az első válaszoló pontrendszere alapján.
2022. febr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

19 évesen jöttem össze, aki ma már a feleségem.


31F

2022. febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Többnyire ilyen egymást elővesszük, mikor kell, de egyébként nem is számíthatunk a másikra és nem tervezünk jövőt a másikkal valamik... Én nem így akartam, sokat is szenvedtem amiatt, hogy nem találok társra valaki mellett, mert fontosabb neki a tőlem független élete, mint ami velem lehetne (és nem kell ezalatt más partnerekre gondolni, inkább csak ilyen "én ide megyek, én ezt csinálom, te vagy benne vagy vagy nem" mentalitás, amiben igazán nem lehetett megbeszélni dolgokat, egyeztetni, mert inkább kihátrált az illető és ment a feje után ugyanúgy).


Aztán 22 évesen megismertem a jelenlegi párom, mára vőlegényem és vele kicsit más volt ennek a dinamikája. Jobban éreztem, hogy fontos neki, mit gondolok és mit érzek. Nem akart konkrétan olyasmit csinálni, amitől én kellemetlenül érzem magam, mert az az ő kedvét is elvette az adott dologtól. Nem kellett mellette kellemetlen döntéseket meghoznom a saját boldogságom és nyugalmam árán, mert ez nem tette boldoggá. Megbeszéltünk mindent, nem rángattuk a másikat magunk után, hanem megkerestük az optimális megoldást. És bárhova mentünk, nem díszként voltam jelen, hanem mint egy páros, akik tényleg jók együtt és együtt vannak a helyzetben és az életben.

2022. febr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók, sok szép élménnyel, hiszen engem a Budapesti Vízmű és az UPC is nagyon szeret.
2022. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Gimis szerelem masfel evig, 0,7

2. A nagy atb.szas, amikor csak te szeretsz de teged nem, fel ev, 0,3

3. Okes de uncsi, 1 ev,0,6

4. A szerelem, de nagyon toxikus, amikor jo akkor 1 viszont amikor rossz meg 0,2

5. A bufelejto a nagy szerelem utan 0,5

Most van uton a hatodik, vele remelem, hogy minden jo lesz, eddig igeretesnek tunik.

24/L

2022. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyik pocsékabb volt, mint a másik.
2022. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1. 2,5 hónap. Tündérmeseként indult, hiszen beleestem, de nem mondtam el senkinek. Ám kiderült, hogy kölcsönös a dolog. Utána mégis jó hamar kitett.


2. Közel 5 és fél év, jegyesek voltunk, de sajnos mérgező kapcsolat volt.A legnagyobb szerencse, hogy nem szültem neki... Pont 25 voltam, amikor szakítottam vele.


26-tól felfelé: macskás néni.

2022. febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromtól 28 éves koromig az első nagy szerelmemmel voltam, így csak róla tudok nyilatkozni. Volt sok jó dolog a kapcsolatban, de nyilván rossz is, nem véletlen lett vége. Pozitívum volt, hogy mindketten nagyon komolyan vettük a kapcsolatunkat, fiatalság ide vagy oda. Ha nem lett volna betegesen féltékeny és agresszív, talán még ma is együtt lennénk. De így kellett lennie 🙂
2022. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen egy 3 hónapos kapcsolat

16 évesen egy 6 hónapos

17 évesen egy 7 hónapos

18 évesen egy 3 éves

24 évesen egy 1 éves


Kapcsolatok között pedig volt pár alkalmi is


29/N

2022. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!