Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon akivel ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akivel ilyen helyzetben szakítanak az másoknak bemeri vallani a szakítás valódi okát?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem őt, szinte már kezdtem alárendelni magam az igényeinek. Hiába voltam jó, mégis bevallotta hogy akármennyire is próbálja magában elnyomni, más nőkre vágyik(nem volt konkrét ember) ennek ellenère folytatni akarja. (Röviden: szeretett de nem élte mèg ki magát)

Természetesen ezt már nem tűrtem, ott hagytam.

Jópár családtagja, ismerőse kedvelt, és csak érdekel hogy az ilyen bemeri másoknak vallani ezt? Hogy végülis baromi jogosan vetett véget ennek a másik?


Igen, tudom ne foglalkozzak vele, de mivel friss, érdekel. Vajon a családjának bemeri ezt majd vallani? Hogy szemét módon sosem szeretett és csak az időmet húzta? Vagy azt se meri majd beismerni hogy én szakítottam?



2022. febr. 6. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, bevallja
Nem fogja
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
mond el te inkább nekik
2022. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Addig húzta az idődet, amíg engedted neki. Ezt a másikra fogni igen gyenge viselkedésre utal. Készülj fel hasonló kapcsolatokra.
2022. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez pont nem gyenge viselkedés, mivel mikor bevallotta, azonnal elhagytam. Nem is gondoltam hogy ez lesz. Előtte pont hogy én voltam az odaadó, aki a kapcsolatért mindent megtett. Szerintem jobb lenne ha elhallgatnál olyanban, amiről a teljes sztorit se tudod...az esélyt igenis megadtam hogy jobb kapcsolataim legyenek.
2022. febr. 6. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire őszinte a kapcsolata másokkal. Ismerek olyan embert, aki minden problémáját kendőzés nélkül megosztja az anyjával, még akkor is, ha ő volt a hülye. De sztem a többség azért kummant.
2022. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene “bevallania”?

A családja, a barátai ismerik, tudják, hogy csajozik akkor is, ha éppen van fix barátnője is. Tudomásul veszik. Nekik más síkon van vele kapcsolatuk. Nem szólnak bele. Magánügy.

Nyilván nem te vagy az első, átmenetileg fix, aki mellett nőzik.

Jól tetted. Az ilyen nem változik.

2022. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta próbálkozott ismet nálad? Az ilyeneknek szokásuk...
2022. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, ismerem. Érzéketlen, nem jutott el a tudatáig hogy mit vesztett. Majd később fog, mikor a lányok menekülni fognak az anyja miatt, na akkor remélem eszébe jutok


Mikor visszakértem a cuccaim még ő bunkózott és játszotta a sértettet

2022. ápr. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!