Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult, de megpróbálom röviden összefoglalni.

Nem olyan rég szakított velem a barátom. Már kezdtem túltenni rajta magam, egyre jobban vagyok. És találkoztam is egy férfival. Róla lenne most szó. Nagyon élvezzük egymás társaságát, be is vallotta hogy szívesen randizna velem és lehetnénk később egy pár. A tudtára adtam, hogy nekem is nagyon tetszik. De ekkor jött a probléma..a nem rég történt szakításom miatt van egy kis kételyem..nem merek valamiért belekezdeni. Ezt őszintén elmondtam neki. Ő azt felelte, hogy ő tényleg komolyan gondolja ezért amíg nekem kételyeim vannak, és nem vagyok teljesen stabil ezügyben nem akarja rám erőltetni. Az az ő megoldása, hogy ne beszéljünk 1 hónapig. És 1 hónap után visszatérünk a kapcsolat ügyre mert szerinte addigra jobban túl tudok ezen lépni. A kérdés az, hogy amikor egy férfi ilyet mond, annak van bármi mögöttes jelentése mert ilyennel még sosem találkoztam..? Ez tényleg lehet egy jó megoldás? Mi lesz jobb, ha nem beszélünk 1 hónapig? Remélem nem szórakozik velem, mert én is komolyan szeretném vele, amint jobban leszek.



2020. nov. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

1 hónap alatt b$szni fog egy csomót más nőkkel.... :D

Igen, tuti.. :D

Férfiként mondom...

2020. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi buta nő van.
2020. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne az jó, hogy nem beszéltek? Csak nem akarja rád pazarolni az energiáját, amíg ennél te többre nem vagy képes. Igen, fog más nőnél próbálkozni közben.

Az jogos, hogy ha még nem állsz készen, akkor ne randizz; de akkor alapból nem kellett volna vele ismerkedned. Most már ezt elszúrtad, úgyhogy beszélgess vele, randizz vele, tartsad fenn az érdeklődését.

2020. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Mindketten hülyék vagytok.
2020. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!