Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult, hogy rettenetesen elkezdett hiányozni egy volt szerelmetek?

Figyelt kérdés
Nekem egy pár napja eszembe jutott és nagyon nehezen verem ki a fejemből. Házas meg gyereke van és nem akarok tőle semmit, de a nosztalgia felélesztette bennem az érzéseket és sokszor gondolok arra, hogy milyen szép volt a múlt. Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül...

2022. febr. 7. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, volt már velem ilyen, de csak elvétve.
Igen, rendszeresen eszembe jut.
Nem, ami volt elmúlt, nem hiányzik.
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont tíz éve szakítottunk, és kb. 8 éve hiányzik rettenetesen. 😭
2022. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor csak egy csók is hiányzik akár éveken keresztül is, nemhogy szerelem
2022. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a vele járó dolgok, az akkori "fíling" hiányzik. Az exem családjával nagyon jóban voltam. Az anyukája a mai napig ír nekem. Laktam is náluk és ez hiányzik. De maga az ex nem nagyon.

Van ebben a nosztaligázásban valami keserédes jóleső fájdalom.

2022. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aakor megnyugodtam, hogy nem én hülyültem meg. Emberileg már nem is jövünk ki, de mégis hiányzik az az időszak, amikor szerelmesek voltunk... 😔
2022. febr. 7. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az időszak hiányzik neked, sajnos sok mindennel van így. Az idő meg gyorsan telik. Na jó nem megyek át negatívba. :D
2022. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Inkább azok az időszakok jutnak eszembe, amikor egyik-másik mellett jobb volt a közérzetem, vagy ilyesmi. De ez így van jól.
2022. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
tabis borozgatások, kint csövezés a parkban..
2022. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!