Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rettenetesen féltékeny vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen féltékeny vagyok! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az önbizalomhiány?

Nagyon sok hibám van külsőleg, és egy olyan barátom van aki elég maximalista. Tehat pl. Motival hogy menjek vele edzeni, etkezzek rendesen, ha pattanasom van menjek kozmetikushoz stb, nagyon igényes pasi, és hozzám képest sokkal jobb is, nem fogom szepiteni, tisztan latok😄 ( Ja és Japán a srác)

Az elozo baratnoje egy ismertebb karrierista japan csaj volt, ez is lelombozza az onbizalmam, es a csaj nagyon gazdag is volt, eletvidam, de meselt rola hogy iszonyatosan feltekeny volt o is, volt hogy sirt is

Annyira gyonyoru lany volt, nekem mellette semmk onbizalmam, es sokat beszel is rola :(

[link]

[link]

[link]

[link]


Volt, hogy neztunk egy filmet es voltak benne szoke felmeztelen nok, es mondta hogy “omg” meg igy a mellkasahoz kapott. Es latom rajta hogy tokre izgalomba hozzak a “mű nők”, amit mas lany poenra tud venni, de engem baromira zavar. Nem mutatom neki, es en is probalom elviccelni, de belul nagyon ideges vagyok, es szomoru, es annyira megmaradnak ezek a dolgok...

a baratom viszont abszolut nem feltekeny tipus, o nagyon meg van magaval elegedve...


2019. okt. 18. 04:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyaltalan nem tetszik a kepen lathato holgy! Azt hittem valami iszonyu szep, karakteres lanyt fogsz belinkelni, hat nem. Semmi nincs benne velemenyem szerint! Ra ne legyel feltekeny. Egyebkent ha nem lennel neki “eleg” a te szavaiddal elve, nem lenne veled egyutt. Az hogy motival teljesen rendben van, kulon plusz, hogy veled egyutt akarja. Egyebkent pedig a mu nok is izlesek es pofonok, es a pasid huseget nem vaksagot fogadott! Onbizalomhianyos vagy es surgosen ezt kezeld, mert akar a kapcsolatotokra is ramehet.
2019. okt. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! Nagyon sokat segitett
2019. okt. 18. 06:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még te, tegyél meg magadért mindent. De tényleg.

Akkor jókedvű leszel, magabiztos.


Az meg hogy kinek milyen lány jön be, egyéni ízlés kérdése.


A barátod viselkedése elég bunkó.

2019. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de nézz utána. Japánba se a nők, se a férfiak nem szeretnek már ismerkedni. De főleg a férfiak nem. Nem szeretik megismerni igazán a másik felet.

Házasságot is úgy kötnek általában, hogy valami jó barátot választanak erre a célra.

Ezt egy felmérésben olvastam, szóval nem kamu dologról beszélek. Meg, nézz utána, tele van csomó számítógépes, animált cuccokkal japán, amire buknak az ottani férfiak.

Sőt, van hogy a nők a buszon hagyják magukat lekeféltetni valami öreg csókával akár, hogy szexhez jussanak, mert annyira nem érdekli a fiatalságot.

Volt pénze a csajnak? A srác biztos nem utazott rá, mert ha érdekelte volna, gondolom még mindig vele lenne.

Én nem mennék bele a helyedbe illúziókba. Nem szeret, csak kell neki egy pina, amit dughat.

2019. okt. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!:)
2019. okt. 18. 06:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a csajt mar lattam itt linkelve, ennyire ra vagy allva a dologra? Menj el orvoshoz.

Ha pedig nem te linkelted,akkor kamu kerdes.

2019. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!