Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mièrt tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mièrt tartja furcsának sok ember azt,ha valaki 40-50-60 fölött szerelmes?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem a rokonságomban,ès a munkahelyen is a vezetőknèl főleg,hogy furcsának tartják,ha valaki már nem 20 èves,ès igènyt tart a párkapcsolatra,szexre,ès szerelemre.Mikor azt mondtam,hogy ez nincs mindig korhoz kötve,akkor elkezdett vitázni.Szerinte az már nem szerelem,ami idősebb korban van.Egyesek infantilis viselkedèsnek tartják,ès az egyedülállóságot ,,ismerik el".Engem is megcsodálnak,mikor a páromnak kimutatom a szerelmet,ès megpuszilom a főtèren.Egyesek szerint hamar felvállaltam gyerekek mellett.Mi a vèlemènyetek? 42N

2022. febr. 10. 17:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne furcsa? Aki azt gondolja, azzal nem kell foglalkozni.


Egyszer kb. 18-20 éves lehettem akkor egy bácsi mondta,hogy a lánya 40 év felett találta meg a párját, azt is mondta, hogy a lánya Nemzeti Parkban dolgozott, és imádta a munkáját, de kevés ideje volt ismerkedni.


Illetve egy másik bácsi mesélte, hogy egy városban gyerekkori ismerősök találtak egymásra circa több mint 30 vagy 40 év után.


Én láttam anno egy nénit és egy bácsit úgy imádták egymást, és már évtizedek óta voltak házasok. De ez egy másik példa, ők fiatalon találtak egymásra.

2022. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8-as azért a szexualitás és a szerelem között vannak különbségek.
2022. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg nem éltek meg azt a eletkort. Sok fiatal hiszi 40-ig tart az élet. Én 48 évesen lettem szerelmes olyan elemi erővel, mint egyszer 19 évesen. Az az igazi szenvedély szerelem tartott kb. 3 évig, utána is volt meg. 6 év után vége lett. Azóta már eltelt másfél év. Meg mindig szeretem.
2022. febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én közel a 60-hoz lettem szerelmes, miközben van férjem, és úgy éreztem, most vagyok egész, most teljes az életem.
2022. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es, a szerelemnek alapvető része a szexualitás. Az tény, hogy annál több, de alapvetően igazi mély szexuális vonzalmat jelent, akármennyire is próbálják szépíteni.
2022. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Közel vagyok az 55-höz de még nem csökkent a libidóm....
2022. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A 15-ösnek igaza van.Èn is azèrt mentem külön a volt èlettársamtól.
2022. febr. 16. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!