Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az,hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy sok férfi akar BBW nőt,de az ezzel járó dolgokat már nem fogadják olyan könnyen?

Figyelt kérdés
Itt nem kalandra gondoltam,hanem párkapcsolat kapcsán.

2022. febr. 15. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok az azzal járó dolgok?
2022. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NTBS ***** válasza:
100%
Azért, mert az akarás fő oka a szexuális vágy. Ha kielégülnek már nem annyira akarnak tenni a dolgokért. Hány és hány kapcsolat emiatt megy tönkre.
2022. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Konkrétabban? Én szeretnék egy BBW nőt, de ők celőkékről álmodoznak.
2022. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A kielégülés után mi férfiak ha nekünk összességében nem tetsző nőről van szó utána undort érzünk mint amikor jól benyom az ember utána jó ideig nem akar az üvegre nézni.
2022. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 Pl ,hogy egy ilyen nő nehézkesen mozog, hamar kifullad, sokat eszik stb.
2022. febr. 15. 11:48
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi az a BBW nő?
2022. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


BBW= Big Beautiful Women


Hatalmas gyönyörű nő, és létezik még SBBW is, ami Super Big Beautiful Women, jellemzően 150kg feletti hölgyek vannak.

2022. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem ertem en se miert vannak igy sokan en probalok ismerkedni ilyen nokkel/lanyokkal es nem akarnak mert felnek hogy olyan vagyok mint a tobbi:/
2022. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenki szeretné a könnyebbik utat járni...


Egyébként én úgy látszik, kivétel vagyok, mert én mindent szeretek a kövér nőkben, azt is, amit mások esetleg visszataszítónak találnak. A lassú mozgást, a nagy étvágyat, az izzadást, lihegést, narancsbőrt, striákat..

Viszont vannak olyan nők - testalkattól függetlenül - akiknek a hozzáállása finoman szólva is problémás. Én sajnos sok ilyen nőt ismertem, soványat és molettet egyaránt. Szóval erre tudok gondolni..


Egyébként ha van itt nagy (120kg és fölötti) hölgy, az írhatna.

2022. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy barátnőm van évek óta, úgyhogy szerintem csak pont ilyenekbe futottál.
2022. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!