Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem fogadjak el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem fogadjak el az emberek azt, hogy egyedul akarok elni?

Figyelt kérdés

Ugy dontottem egyedul elem le az eletem.Mar mondtam tobb ismerosomnek azert h ne szamitsanak ra h lesz eskuvom,gyerekem stb. Erre sokan gunyoldtak velem meg kitalaltak mindenfelet.


Mirt nem tartjak ezt tiszteletben?



2014. febr. 7. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

korod?

f v l?

gondolom f.

2014. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom!
2014. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem tartják tiszteletben, mert ha tényleg komolyan gondolnád, nem dörgölnéd az orruk alá folyamatosan.
2014. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fogadod el azt, hogy nem kell elfogadnod az emberek véleményét? :)
2014. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy? Mert 16 évesen ilyet kijelenteni jó eséllyel hülyeség, de mondjuk 30 évesen elfogadható. Nagyon nem mindegy
2014. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell az ilyet az emberek orrára kötni? Egyszerűen ne mondd meg nekik és kész. Ha magad provokálod ki, hogy beléd kössenek, ne csodálkozz.
2014. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

kedves 3-as:nem tudom ki beszelt itt Neked arrol h folyamatosan... :)


4-es Valaszolo: jogos,de a tarsadalom eleg eroteljes elvarasa h legyen az embernek parkapcs.a es nem ertik h nekem miert nincs...


huszoneves vagyok amugy...

2014. febr. 7. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
miért rágódsz ezen? Ők fogadják el, hogy te egyedül akarsz lenni, de te sem tudod elfogadni, hogy ők ezt Nem tudják felfogni/elfogadni???? Ha nem akarsz a társadalom elvárásainak megfelelni, akkor ne felelj meg, de ne várd el, hogy mindenki bólogasson és egyet értsen veled. Ha neked erre van szükséged, szard le mások véleményét és hajrá!
2014. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek teljesen. Valamilyen szinten ezt én is eltudnám képzelni, hogy így éljek. Amúgyis egy kicsit zárkózottabb ember vagyok. Azt meg úgy vettem észre, hogy rengeteg a beképzelt, felszínes ember. Kevés emberrel tudom igazán jól érezni magam, a legtöbb embertől meg amúgyis rosszul vagyok. :D

20/L

2014. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Úgy élsz,ahogy akarsz,csak ne hangoztasd a nézeteidet.Simán csak légy boldog.
2014. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!