Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hozom rendbe a dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozom rendbe a dolgokat az ex páromal ?

Figyelt kérdés
5 hónapja szakított velem azt mondta később megpróbálna velem újra most nem tudtunk találkozni ezért szakított velem .Pár év múlva több esély lenne a találkozásra. mérges voltam rá és kitöröltem az ismerőseim közül ennek kb 2 honapja ő pedig nem rég tiltot engem .nem akartam a barátja lenni számomra kapcsolatból barátság soha nem működőt igy inkább töröltem addig még nem lehetne talán ebből újra kapcsolat.nem szeretek haragba lenni senkivel vele sem haragba váltam el .a legjobb az volna ha le venné a tiltást és úgy lennénk egyelőre mint anno 2honapja!

2022. febr. 20. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy ő tilt le vagy te törlöd őt?
2022. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Van ilyen. Ha nem akarsz haragban lenni akkor minek tiltod?
2022. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg személyesen, "fussatok össze véletlen" valahol, aztán majd látod, hogy hogyan reagál.
2022. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én töröltem mert mérges voltam ő pedig tiltott
2022. febr. 20. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről van szó. Ne legyél mérges. Keresd meg és beszéljetek
2022. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De 2 hónapja ő volt törölve, most azt szeretnéd hogy újra ismerősök legyetek?
2022. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te egy kétségbeesett szánalmas ember vagy.


Változtass ezen.

2022. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!