Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy férfi de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy férfi de ő tudomást sem akar venni rólam kerül engem mitt tegyek ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Keltsd fel az érdeklődését, kérdezz tőle pl.: szakmai dolgokat.
2022. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy férfi nyilvánvalóan nem akar tudomást sem venni rólad, akkor vagy van már valakije, vagy egyáltalán nem tetszel neki, vagy homoszexuális. Bármelyik is az igazság a három közül, fölöslegesen pocsékolnád az idődet a próbálkozásaiddal. Próbálj az álmokból leszállni a földre és hagyd békén, felejtsd el az egészet.
2022. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Hogyan adtad a tudtára hogy tetszik neked?

Gondolom más férfiak sem gondolatolvasók!

2022. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Legyen tartásod és hagyd elengedni.
2022. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha kerül, akkor hagyd bèkèn...
2022. febr. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Keress másikat
2022. febr. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemrég volt az, hogy tetszettunk egymasnak, eedeklodtem fele. O azonban szukszavuan valaszolt, sosem keresett.

Hagytam is a francba, majd kesobb valakitol hallottam h tenyleg tetszettem es miert nem hivtam el...

2022. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
#7: Ez a válasz az adott kérdésre nem releváns. Ha egy férfinak tetszik egy nő, akkor nem fog tudomást sem venni róla, ahogy a kérdező írja. A férfiak nem szoktak olyan módon játszmázni, hogy szándékosan semmibe vesznek egy nőt, aki tetszik nekik. Még a legfélénkebb férfiak, akik nem mernek kezdeményezni, azok is elárulják magukat egy-egy pillantással. Nincs az a nő, aki ezt nem venné észre. Ha egy nő világosan azt érzi, hogy egy férfi tudomást sem akar venni róla, akkor biztos, hogy az illető férfi tényleg nem akar tudomást sem venni róla. Ilyenkor nincs értelme még reménykedni sem.
2022. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
95%
helyedben nem zaklatnám
2022. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tehetsz, ha kerül akkor bizonyára észre vette, hogy tetszik neked de ő ezt nagyon nem akarja.
2022. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!