Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem jut ilyen sanyarú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem jut ilyen sanyarú sors 33 éves férfiként, hogy ha egy éven van 10 randim, abból 7 nő nem tetszik, de nekik én igen, a másik 3 meg nem akar igazán tudomást venni rólam? Pedig nincsenek nagy igényeim, nem tudok lejjebb adni a kevésből.

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ronda férfi, évi kb10 randit sikerül azért összehoznom. Abból 6-7 olyan nő van, akik nem rondák, de nem az eseteim, vagy más az értékrendjük, v munkanélküliek és eltartót keresnek, vagy nem túl intelligensek (szeretem, ha egy nő nem buta annyira) vagy szimplán nincs meg a kémia semmilyen szinten. A másik 3 v 4, ők meg vagy nem akarnak kapcsolatot sem velem, sem másokkal, vagy nem jövök be nekik, vagy túl extrovertáltak (én introvertált vagyok kicsit)és annyi barátnőjük és hobbijuk van, hogy abba soha nem férek bele. Ez megy sok-sok éve. Volt több párkapcsolatom, de beleválasztottam nagyon (hisztis, v megcsalós, vagy papucsnak akart használni). Már nem reménykedem. Én is öregszem, látszik is rajtam. Nem akarok 40 évesen is ilyesmit. Szimplán elegem van az egészből. Belefáradtam, kissé elkeseredtem.
2018. jan. 10. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyok az igényeid
2018. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legalább van 10 randid, sok férfinak annyi se jut.
2018. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyok, csak fogjon meg valami. Lehet nincs tíz, csak 8. Évről évre kevesebb.
2018. jan. 10. 19:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Van akinek egész életében nem jön össze 1 randi. Bár te se mész sokra velük ha nincs következményük. De legalább pröbálkozol, így van rá esély hogy találsz valakit aki megfelel, nem kell beérni akárkivel.
2018. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az alap, hogy legalább egy randival megtiszteli a nő a férfit, v fordítva. Akkor sem, ha nem jön be neki a másik. Hátha, sok jó kisülhet belőle. Volt nekem olyan nem tetszett a nő, de 2 randi után annyira érdekes lett és megszépült...
2018. jan. 10. 19:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megtisztelés trükkös, akkor érzed így, ha nem vagy adonisz, vagy bombanő, de aki az, az több 10 nő/férfi veszi körül, így minden ideje elmenne, ha 1 randival megtisztelné mindegyiket.
2018. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
na nem adoniszokról v bomba nőkről beszéltem itt.
2018. jan. 10. 20:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd feladod ezt a megtisztelés dolgot. Ugyan ebben a cipőben voltam. Már eljutottam arra szintre, hogy inkább nem randizom. Fárasztó és borzalmasan megterhelő lelkileg, hogy "és megint egy sikertelen randi". Inkább reménykedem benne, hogy egyszer csak meglátom a buszon vagy nekem tolja a bevásárló kocsiját csak ne kelljen még egy randit eltöltenem valakivel, akiről 2 perc után tudom, hogy nem vonz, aztán végighallgatni, hogy milyen bunkó vagyok, amiért elutasítom és újra és újra csalódni. Ez a netes ismerkedés hátránya. Látsz két képet elképzelsz valamit (még akkor is ha nem beszélgettek sokan), aztán találkoztok és összeomlik a kép. Szomorú, de azért nem kell feladni.
2018. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sikerült az utolsó mondatommal ellentmondani az elsőnek..:D Na ennyire egyszerű ez a helyzet.
2018. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

"Akkor sem, ha nem jön be neki a másik. "


Már bocsánat, ha valaki nem jön be, azzal nem randizok.

Senkit nem kell ilyen módon megtisztelni.

2018. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!