Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok idő után újra beszélgetés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok idő után újra beszélgetés, ismerkedés, chatelés... Meg merjem tőle kérdezni?

Figyelt kérdés

Adott egy nő. 25 éves, bár mondhatjuk már most nyugodtan 26-nak is. Együtt dolgoztunk korábban. Akkor neki volt egy párkapcsolata, kisebb-nagyobb szünetekkel, tehát volt időszak, amikor úgymond egyedül volt, szingliként. Mindent megoszott velem. Az érzéseit, problémáit, az életét. Nagyon megvoltunk egymás mellett, és nagyon jól elvoltunk egymással. A kölcsönös vonzalom megvolt, imádtuk egymást. Én elcsesztem annak idején, de most újra beszélünk, és nagyon nem szeretném elszúrni. Beszélgetünk, folyamatosan érdeklődöm iránta, hogy mi van vele, mit csinál, milyen a munka, stb. Vettem a bátorságot és megkérdeztem tőle, hogy nem-e ülnénk le együtt kávézni valamikor, esetleg kirándulni egyet valamerre. Nem mondott nemet. Ez este volt, azóta beszéltünk többször napközben is. Majd egyeztetünk egy időpontot, amikor mind a kettőnknek alkalmas lesz, és találkozhatunk. De most még jelenleg én is itthon vagyok, illetve például nekem a jövőhét sem lenne alkalmas, még a hétvége sem biztos. Talán az utána való hét, esetleg az azutáni.


Viszont arra gondoltam, hogy esetleg meglepjem-e a munkahelyén? (vendéglátásban dolgozik) Jó ötlet ez? Arra gondoltam hogy esetleg megkérdezném tőle azt is, hogy megadja-e a számát, és beszélgetnénk egy keveset telefonon. Korábban megvolt a száma, de most nem tudom hogy ugyanaz van-e még neki. Ez tolakodás? Vagy rámenősség? Ismerjük egymást tehát mint írtam együtt dolgoztunk korábban, csak nem találkoztunk és beszéltünk egy ideje már. Szerintetek jó ötlet ez?



2022. febr. 27. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tutsimutyiságra senki nem vevő. Elmondtuk már két nap alatt kb 100x. Még mindig itt égeted magad, ahelyett, hogy akcióznál. Sose fogsz hozzá odamenni, mert egy nyúl vagy.
2022. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

talizni akarsz vele, de húzod-halasztod.

ennek mi értelme?

sztem ne lepd meg, nem mindenki szereti az ilyeneket, először simán találkozzatok.


ha így lemondod az időpontot, azt érezheti, h. nem is fontos neked.

2022. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia. Szerintem másra gondoltál akkor. :D Nem írtam még ki kérdést ide az oldalra. Csak szimplán véleményekre és ötletekre lennék kíváncsi. :)
2022. febr. 27. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, dugtál már valaha életedben (nem kurvával!), volt már kapcsolatod valaha?
2022. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2-es. Köszi. :) Akkor hanyagolom, és megvárom a találkozót.
2022. febr. 27. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Dehogynem írtál.
2022. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4! Igen, volt, de már jó ideje nem voltam együtt senkivel.
2022. febr. 27. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy nincs egy két óra szabadidőd egy randira hetekig. Megint elfogod szúrni. Főleg ha beállítasz a munkahelyére.
2022. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Karanténban vagyok jelenleg, a jövő hét közepéig, sajnos. Ő pedig pont akkor lenne pihenős, amikor én is itthon vagyok karanténban. Ha negatív lesz a teszt (nekem nincsen semmi bajom, és itthon sincsen senkinek sem, csak egy családtagomnak a munkahelyén pozitív lett a teszt), akkor másnap már mehetek délután melózni. Ő pedig minden nap dolgozik, mint vendéglátós. Ez itt a baj... Hogy én talán hétvégén ráérnék a jövő héten, viszont nem tudok azzal mit csinálni, hogyha Ő meg dolgozik. 11-től este 9-10-ig. Ez a probléma.
2022. febr. 27. 19:06
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom elszúrni, és ezért kérdeztem meg, hogy valamelyik lehetőség jó vagy jobb lehet-e. Vagy csak addig maradjunk a szimpla chatelésnél?
2022. febr. 27. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!