Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted lehet szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted lehet szerelmes egy 30-40es nő egy fiatal (21-25 éves) férfiba?

Figyelt kérdés

Szavazni is lehet, de fontos a vélemény is!

Kíváncsi vagyok az arányokra, hogy későbbi terveimre milyen esélyek lehetnek.


2022. febr. 28. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Na te melyik vagy kedves tervező?
2022. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy 25/30 vagy 21/40. Nyilván lehet, de egy olyan nő, aki már megélt 1-2 dolgot nagyon kevés eséllyel fog fia korút választani, és elkezdeni nulláról a kamaszkori hisztiket kezelni.
2022. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1:

Semelyik sem:D Idővel ha változok, fokkal komolyabb leszek, lesz mit felmutatnom a nőnek akkor szeretnék egy ilyen kapcsolatot. Csak kíváncsiságból kiírtam ide a kérdést, 21 meg még 3 évre van tőlem.


#2 Köszi, hogy leírtad azt amit gondolsz. Szerintem a 21-25 már nem igazán kamaszkor, aki még abban a korban is "hisztizik" az meg csak kisfiú felnőtt testben, nem pedig férfi. A fiú és férfi között hatalmas különbség van.

2022. febr. 28. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes max szerelmes 21 25évesbe lehet, de eléggé lehozó lesz neki az orbitális felfogasbeli, miegyéb különbségek.
2022. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért szeretnél 18 évesen "ilyen kapcsolatot" majd 21 évesen. Lehet, hogy pszichológus nem ártana!
2022. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, simán, egy 10 éves fiúba is lehet szerelmes, de ez nem azt mutatja, hogy rendben van.
2022. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő személyiség.

És a személyiségek lesznek egymásba szerelmesek.

A kor a tested része.

A tested nem a személyiséged része.

2022. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, működhet. Én voltam már 20 évesen együtt 30 éves nővel. Nem volt nehéz, simán működött. A gyakorisoknak amúgy minden lehetetlen és minden őrültség, bár ez sokszor megdobja az egóm mert itt elég nagy sztár lennék közöttük, ha képesek lennének elhinni amiket átélek. A szerelem mindig rendben van. Akár 50 éves férfi és 20 éves nő, vagy fordítva. :)
2022. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!