Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lett az első kapcsolatodban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett az első kapcsolatodban lévő személlyel?

Figyelt kérdés

Tehát: első (komolyabb) kapcsolatod, ahol vagy te vagy a másik szakított.

Mi lett az illetővel? Esetleg tanult a hibáiból? Láttad esetleg merre felé ment az élete?

Pár év távlatában hogyan tekintesz rá vissza?



2022. márc. 3. 15:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Pár év múlva megnősült, de a csaj gyerekkel a hasában otthagyta. Beletörődött, éli világát, kb évente van másik nője. Igaz egyik rondább mint a másik, de szegényem ő is az a kivétel, akinek a kor nem áll jól.

Nem haragszom rá, eleve én szakítottam, mert túl gyerekes volt. Örülök ha boldog.

Nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, facen látom.

2022. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%

Az első kapcsolatom 3 évig tartott.

Én szakítottam.

Nem illettünk össze. Nem szerettem már. Öt és fél evvel volt idősebb nálam, és abban a korban ez még sajnos zavaró különbség volt számomra.

Nem volt se megcsalás, se 3. fél, se szakításkor, se a kapcsolat alatt.

3-4 év távlatából tekintek vissza, és hát mit mondhatnék. Jól tettem azt is, hogy összejöttem vele, de azt is, hogy szakítottam. Nem illetünk össze. A jelenlegi párommal sokkal jobban összeillünk.

Ha arra gondolok, hogy még ma is az exemmel vagyok, és nem a jelenlegi párommal, elborzadok a régi időktől, ahol mindenki azonnal házasodott, és kenytelen volt egy életre vele maradni...

Nem tudom, mi van vele. Utoljára kb. másfél évvel a szakítás után beszéltem vele emailben. De ő nem akarja tartani a kapcsolatot udvariassági szinten se, mióta új párom van. Így aztán évek óta nem tudok róla, csak ami Facebookon látszik. Ami nem sok. Külföldre ment, országot is váltott, hogy hova. De azóta is szingli. Majd csak talál valakit. Úgyse akar gyereket, szóval ráér.

Ami azt a kérdést illeti, hogy tanult-e a hibájából, nem tudom. Az egyik hibájából biztos, ami az volt, hogy sosem adott virágot. Azt bánta. De a főbb jellemvonásai hogy mennyit fejlődtek, azt nem tudom.

2022. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

9 éve megcsalt, én vissza csaltam.

Azóta is egy fuckboy. Mindenkit megcsal, mindenkit fel akar szedni. Csak hát múlt nyáron egy olyan nőt csalt meg akit barátnőmnek tartottam.

Amilyen védelmező ösztönöm van, felkerestem a hapsit és amit aznap vett 30000ért hangszórót azt össze törtem és a pasi is kapott.

Azóta nem hallottam róla, csak hogy kilépett a baráti társaságból ahova akkor járt, mert túl közel volt az enyémhez. A csajjal szakítottak.

Majd folytatta tovább a virágról virágra szálldosást.

Akkor is egy kamu gép volt, most is az.

Jelenleg egy hatalmas DJnek adja elő magát aki "egy híres bulizóhelyen csinálja a zenét". Érdekes, ha bárki bemegy oda bulikor, mi sose látjuk. 🤔😂

2022. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem bírta elvégezni az első évet sem egyetemen, viszont évek óta vőlegénye van. Boldognak tűnik.
2022. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem végre elkezdett dolgozni. Ahogy fb-n látom azóta se vitte túl sokra. Pedig nem hülye csak elpazarolja a tehetségét felesleges dolgokra. Ahogy elnézem lassan 30 éves létére még mindig a kislányokat vadássza Facebookon :D
2022. márc. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak 4 hónapig voltunk együtt. Az első szex után felszívódott. Nem keresett. 3 nap csend után felhívtam, hogy ez most mi? Kinyomta kétszer is. Még 1 üzenetet írtam neki, hogy megértettem hogy vége, nem fogom többet keresni, de gerincesebb lett volna, ha a szemembe mondja.

Erre csak annyit válaszolt, hogy

" akkor jó ha megértetted, hamarabb sikerült mint az exeimnek"

Ezt az üzenetet soha nem tudtam elfelejteni. Eléggé megviselt akkoriban, hogy megbíztam egy ilyen szar alakban és így vesztettem el a szüzességemet 19 évesen.

Hogy mi lett vele azóta, fogalmam sincs, nem is érdekel. Én 5 évvel később összejöttem életem szerelmével, össze is házasodtunk és boldog vagyok, számomra csak ez a fontos.:)

2022. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Mi barátok voltunk kb. 2 évig, utána jöttünk össze. Kilenc hónapig voltunk együtt, én szakítottam, mert rájöttem, hogy férfiként nem tudok tekinteni rá. Azóta is barátok maradtunk, neki volt egy jegyese 5 évig, akit szintén nagyon kedveltem, sajnálom, hogy szétmentek. A munkájában sikeres (mindig az is volt), már saját stúdiója van. Örülök, hogy jólmegy neki, mert szeretem (mint embert). Párja, tudtommal, azóta sincs.
2022. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan rég volt,hogy el sem hiszem.

Volt pár hosszabb kapcsolatba.

Lett egy gyereke,aztán otthagyta a családját 40+ évesen egy 18 éves lányért.

Részleteket nem tudok.

A kapcsolatunk nagyobb része szép emlék.

Ami nálunk nem működött az úgy tűnik továbbra sem változott nála.

Amikor gyereke lett az kicsit fura érzés volt,de sokkal inkább megdöbbentem azon hogy elhagyta a családját.

Nem ilyennek ismertem.

Rég volt,sok idő eltelt és mind változunk.

Ez valahogy mégsem megy ki a fejemből.

2022. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

7 évig voltunk együtt.


Azóta kb öt és fél év telt el.


Pár hónappal később összejött azzal, akivel szakítás előtt két éve ismerledett meg, és össze vissza fűzte. Nagyon intenzív kapcsolat volt a miénk.

Ő úgy jellemezte akkor, hogy amikor jól vagyunk, és sokat vagyunk együtt, akkor minden álomszerű, tökéletes, hihetetlenül pozitív.

Csak nagyon nagyon betegek is voltunk. Főleg én, szerintem.


Szóval összejöttek és azóta is együtt vannak.

Amint összejöttek, rá pár hétre és hónapra fel fel keresett, mondta, hogy ez nem jó így, nem olyan a fiú mint gondolta, de mindig visszaédesgette magát az illúziójába, hogy a fiú igenis kedves és jó neki úgy.


Fontos tudni, hogy a miénk emberfeletti szerelem volt már 12-13 évesen is, csak mivel az utolsó években brutális kínokat éltünk meg, nagyon rosszul bántunk egymással, főleg én vele, és emiatt kellett neki a gyengédség, amit egy kedves ember személyében talált meg.


Miután összejöttek, még két éven át rendszeresen felkeresett engem pár havonta, hogy segítséget kérjen tőlem, hogy mit tehente, mit mondhatna a fiúnak, hogy ő rendesen szeresse.

Akkor még nem esett le nekem ez a tény: ő egy fejlettebb lélek, aki azért nem volt elégedett, mert a saját szintjét vágyta, amit én is képviseltem( erről a végén talán hosszabban). Szóval ebben a két évben, de talán még utána is, összesen 3szor megcsalta, még az elején velem is.

Az utolsó alkalom után annyira megijedt, hogy elveszíti a fiút, hogy megfogadta, többé nem. Próbálta magának tudatosítani, hogy a fiú jó neki( miközben ugye két és fél évig a tudatalattija ez ellen tiltakozott...).


Most házasdoni készülnek.


Én írtam neki egy hosszabb levelet, amiben az itt leírtakat egy kicsit kifejtem. Csak szerettem volna azt, hogy ha tényleg igazam van ezekben, és hát számomra elég nyilvánvalóan igen, akkor legyen lehetősége elgondolkodni rajta.

Akárhogy is, szerintem emberi mértékben jó élete van és lesz, de amit mi ketten egymással megálhettünk volna, az nem leírható szavakkal.


Nekem azóta volt valakim, aki spirituálisan elég érett, de ő hozzá képest semmi, még is varázslatos élményeken mentünk át.

Első szerelmemmel ezeknek a nagyon sokszorosát tudtuk volna átélni.


Míg én felnyíltam, és megtaláltam a belső békém, egészségessé formáltam magam, addig ő eltemette a belső hatalmas világát, és egy átlag ember életét éli.


Én azóta se találtam hozzá foghatót, bár én már többre vágynék, mint ami ő lehetne, de így is érzem, hogy szerelmes vagyok belé, és életem végéig szerelmes leszek belé.


Hogy tekintek vissza?

Azt nehéz lenne szavakba önteni. Csak akkor éreztem olyan boldogságot, mint vele, amikor a hasonlóan hatalmas lelkű lányommal együtt voltam, de az sem ugyanolyan ugye...


Vééééééégtelenül hálás vagyok mindennek ami létezik, hogy egyáltalán ismerhettem...

Hogy szerelmesek voltunk. Együtt fejlődtünk, reeeeengeteg irgalmatlanul mély érzelmet, élményt megéltünk...


Drága maffy-m..., légy boldog és önmagad amennyire csak tudsz.

2022. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Épp veszi el feleségül az, akire én beszéltem még rá,hogy randizzon vele amikor már leakartam magamról passzolni :D
2022. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!