Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lett az első kapcsolatodban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett az első kapcsolatodban lévő személlyel?

Figyelt kérdés

Tehát: első (komolyabb) kapcsolatod, ahol vagy te vagy a másik szakított.

Mi lett az illetővel? Esetleg tanult a hibáiból? Láttad esetleg merre felé ment az élete?

Pár év távlatában hogyan tekintesz rá vissza?



2022. márc. 3. 15:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19%
14 évesen jöttem vele össze, 1,5 évig tartott, de csak ilyen baráti lightszerelmes babusgatós kapcsolat volt. Ő biztos szerelmesebb is volt. Szex se volt köztünk, eszembe sem volt lefeküdni vele, nem az volt a lényeg hanem vigyáztunk egymásra. Nem tudom mi lett vele, a szakítás óta nem beszéltünk.
2022. máj. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó barátok maradtunk. Ott voltunk egymás esküvőjén is.
2022. máj. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%
15 évesen szerettem bele, 4 évig tartott. Bár se vele-se nélküle érzéssel lett vége, csak a szépre próbálok emlékezni vele kapcsolatban. Amit tudok, megnősült, lett egy fia, elvált, lett új párja, úgy látszott rendeződik az élete, de sajnos elaludt egy éjszaka örökre. Még ritkán álmodok vele.
2022. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
43%
Engem felcsináltak ő meg szingli és köszöni jól van . ,😂
2022. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
57%

Eljegyzésig jutott a kapcsolatunk, 1 évig voltunk együtt. 19-20 éves koromban.

Megcsalt, szakítottam, felpofozott, visszaütöttem, összepakoltam azt a pár cuccom ami nála volt, ( közben üvöltözött, sértegetett, öngyilkossággal fenyegetőzött😂😂😂, könyörgött) én mondtam, hogy csak nyugodtan nyírja ki magát, ez az ő döntése, szívességet tenne vele, majd otthagytam.

Fél évig zaklatott telefonon/ smsben, emailben hogy fogadjam vissza. Számot cseréltem. Akkor leállt.

Én 4 évre rá, 24 évesen összejöttem életem szerelmével, volt eljegyzés, összeköltözés, majd össze is házasodtunk 1,5 év kapcsolat után mikor 25 éves voltam.

Évekkel később ex megtalált facen, írt egy önsajnaló rinyagép levelet, mennyire hiányzom neki, hogy fél 1 évnél tovább egy nőt se tud megtartani, hiába eljegyzés, gyűrű, elhagyja mind. Menjek vissza hozzá, ő vár türelmesen míg elválok a férjemtől. Megírtam neki, hogy boldog házasságban élek, de ha szingli lennék akkor se kéne soha többé, mert egy betegesen féltékeny, irányításmániás elmebeteg agresszív f***sz. Ne keressen mert le fogom tiltani. Továbbra is keresett, letiltottam, írt a férjemnek, hogy évek óta a szeretőm, együtt röhögtünk rajta a férjemmel, ( végig tudta hogy próbálkozik mert egyből szóltam neki). Szóval letiltottuk, aztán kamuprofilokról írogatott, azokat is. Pár hét után megunta.

Legutóbb 3 hónapja kezdte újra, még mindig magányos stb stb, tiltogattuk, 1 hét után megint megunta a dolgot.

16 éve, a szakításunk óta nem tud túllépni a büszkeségén, hogy a nők hagyják el őt folyamatosan, és nem látja be, hogy ez az ő szemèlyisége miatt van.

2022. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

13mas voltam: A csaj akit 1 éve megvédtem, most elvette akit én szeretek, f.szául össze költöztek...

Bárcsak sosem védtem volna meg. Tökéletesen hátbaszúrt a legfájóbb ponton...


Ui: Ugyanitt bérgyilkos fogadok.....

2022. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!