Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Vagy felkeressem?

Figyelt kérdés

Röviden: sosem voltunk kimondottan együtt… elég kacifántos volt.. jött, majd nem jött, én mentem, majd nem mentem, beszéltünk/nem beszéltünk…

Igazából nagyon-nagyon röviden összefoglalva ez a lényeg…

A sors mindig összehozott minket 1-1,5 éven át.

3 hónapja már nem beszélünk… de a sors 2 hete ismét úgy alakította, hogy találkozzunk.. ignoráltam (Szórakozóhely volt)

Többször megalázott és sosem kért bocsánatot - és igen, innét már hülyén is jön ki a kérdés.

Egyszerűen nem tudom elfelejteni…

Mit csináljak már?! Fogalmam sincs… programozok, barátnők, család, bulik, munka, itthon pihenek, sport….

Legszívesebben írnék neki… de azt nem tehetem… nyilván. Az a baj, még van bennem kis harag, remény, szeretet…..

Féltékeny vagyok, ha arra gondolok, hogy más lánnyal lehet…

Rettentő bonyolult volt a mi dolgunk, nagyon beszippantott…

Tudom, az idő megoldja… jobb is már valamennyivel…


De most megint rettenet rossz a kedvem és hiányzik.

Persze, nem akarom magam ostorozni, de az érzelmeket nem tudom kikapcsolni…


28F

26N (én)


2022. márc. 4. 01:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresném a helyedben. Pedig most, 01:45-kor pont ilyenen kattogok én is.
2022. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, én is ezt gondolom, hogy ez a helyes döntés ….


De sajnos az érzelmeimet nem tudom kikapcsolni egyik pillanatról a másikra …

Megőrülök a gondolattól, hogy ő már nem úgy (ha egyáltalán tekintett úgy?!) gondol rám… mással van… bármi…


Meg “nem is irhatok neki”… a sok rossz után minimum egy bocsánat kéréssel is tartozik - ami soha nem érkezett meg tőle és szerintem nem is fog…

Ez is dühítő.

2022. márc. 4. 01:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor kicsit italoztam.😅 De ha megnyugtat; szerintem is a k*rva anyját.😂
2022. márc. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem segít semmi, azt érzem…

Pedig sokkal rosszabb dolgokat is átéltem már, de a szív zűr mindig us kritikus pont volt nálam…


Vagyis van, hogy azt érzem, túl vagyok, 99% vége van… jól érzem magam amúgy alapjáraton…

Aztán bammmm….. egyszer csak előjön minden és “kaparok utána”… persze csak a fejemben :)


Egyszerűen zavar még a dolog és fáj, hogy neki akkor mégsem voltam olyan különleges. Persze, ez benne van a pakliban, csak ha játék is volt az egész, akkor miért kellett 1-1,5 éven át húzni.

Dühítő….


Mindegy, igazából nyilván nem írok neki… főleg, ahogy a vége fele bánt velem…

2022. márc. 4. 01:54
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi, amúgy benevettem ezen… :)


Kitartást Neked is!

2022. márc. 4. 01:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Áhh nem kell, én már túl vagyok ezen, csak néha tartanak fenn elmélkedésre emlékek.😄😅


Sportban is tök jól lehet ezt vezetni, vagy bulizásban… A fájdalmat nem oldja meg, de legalább magányosnak nem érzed magad és lassan kirángathatod vele a rossz érzésekből.😅

2022. márc. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dehogy keresd.

Egy férfinek, ha kellesz akkor is teper érted, ha zűrös az együttlét. És meg is tesz mindent, hogy ne legyen az.

Nem lehet, hogy csak azért hiányzik, mert nincs más? Pasizz be.

2022. márc. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sportolok, bulizok…. Mindent csinálok :D


Persze, tudom… ha akarna, keresne.

Az a baj, tényleg rettentő bonyolult volt köztünk a dolog. De persze ez nem kifogás arra, hogy ne kereshetne.


Azt érzem, hogy gyógyuló félben vagyok…. Alapjáraton jól érzem magam… néha vannak ilyen hullámok.. eltart 1-2 órát… hogy “akarom őt”… de aztán rájövök, jobb ez így.. mert neki ezek szerint nem számítok és többet érdemlek.

Ismerkedem amúgy (vagyis lent van a tinder - beszélgetek), de egyelőre most szabadulok ettől a sráctól… mármint érzelmileg… nem akarok újra bele lépni bármilyen nemű dologba…


Na mindegy, néha rám jön a dolog, hogy hiányzik és szomorú vagyok, hogy nem alakult tovább a dolog sok-sok történés után.


De itt kell újra a mely levegő és előre…

2022. márc. 4. 07:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták annó és ez most nem csak a kapcsolatokra vonatkozik. Ha úgy érzed baj van menj emberek közé. Nekem hála istennek velem vannak még a gyerekkori barátaim és fel szoktam ilyenkor hívni őket és van hogy beszélgetünk 1 órát az mindig megnyugtat.

34 F

2022. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tényleg amúgy sok mindent csinálok, sok program, barátok, család, buli, sport, munka… minden.

3 hónap már eltelt és alapvetően már sokkal, de sokkal jobban érzem magam.

Szabadabbnak, tőle messze.

Csak néha-néha még valami visszahúz…


Ezt kéne még valahogy leküzdeni.

Nyilván az “én döntésem”, - mert amúgy igen, akkor van, amikor egyedül vagyok itthon // egyedül élek // -, hogy akkor bele rántom-e magam újra, nézegetem a profilját, stb….

Sokszor megállom, mármint nem mindig jut ez így eszembe…


Na mindegy, nyilván nem keresem, kell még kis idő.

De az is bánt, hogy én nem voltam neki annyira különleges, mint ő nekem…

Sokszor azt érzem, már elfogadtam a dolgot és 90X%-ban lezártam. Tudom, hogy még nem teljesen…

De már jóval előrébb vagyok, mint az első hónapban.


Idő kell, még több program és erősnek lenni, hogy ha elő is jön a fejembe, ne szippantson be újra …

2022. márc. 4. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!