Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők.Mit tennétek abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Mit tennétek abban az esetben,ha több hónapja(éve) együtt lennétek egy férfival,akit szerettek,és kiderülne hogy sok éve skizofréniás? Nem tudtátok volna hogy gyógyszereket szed és orvoshoz jár titokban. Zsáneretek lenne.

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ mennyi bajom lenne belőle.

Mert ha hideg meleget játszik és kikészít idegileg, azaz bármi módon is, de engem roncsol, azt mindenképpen ki kell dobni.



A hideg meleg alatt azt értem(szélsőségesen írva) pl egyszer sír hogy mennyire szeret ölelget csókolgat szinte vigasztalhatatlan, másszor pedig támad és meg akar ölni mert fejébe veszi hogy megcsalod.


A tünetek kezeléstől függetlenül is fennt állnak a betegeknél. Csak kordában próbálják tartani.

2022. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ekkora hazugságot, titkolózást a részemről nem bírna el a kapcsolat.
2022. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Tehát amig csak az ő baja akkor élhető, de ha már engem is roncsol akkor nagyon nem szabad vele lenni.
2022. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megijednèk :(
2022. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem látszana rajta.Nem is gondolnátok.
2022. márc. 4. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is attól függ, mik a tünetek. Ha együtt lehet élni vele, akkor vele maradnék, bár ha több éve tart a kapcsolat, akkor nyilván nincs nagy gond emiatt. De azért egy ilyet elmondhatott volna, gondolom szégyellte, emiatt hallgatta el..
2022. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az idegi zavarok nem tudnak titokban maradni. Csak egy depressziót is kapásbol le lehet vágni.
2022. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet titokban tartani évekig….hónapokig se, főleg ha nagyon szoros viszonyban állsz valakivel.kiütközik….fel fog neki tűnni,hogy valami nem oké

Hidd el.

2022. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukámnak számtalan pszichés betegsége volt, hiába szedte a gyógyszereket egyszerűen nem tudott magán uralkodni, emiatt én soha az életben nem maradnék együtt egy olyan emberrel akinek ilyen jellegű problémái vannak
2022. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizalmat vesztene és elgondolkoznék a gyerekvállalásról és így az egész kapcsolatról. Magam miatt még együtt maradnék vele(ha valóban nem tűnne fel), de ott lenne, hogy bizonytalankodom mikor nem szedi a gyógyszereit, vagy mi lehet a jele annak, hogy bekattan.. Szerintem túlreagálnám az apróbb hibáit is, hogy jajj ez biztos amiatt van, és kinyírná a kapcsolatot.


Szerintem ezt csak olyannal lehet normálisan megcsinálni, akinek hasonló pszichés problémája van, és képes hozzá normálisan állni. Bipoláris csajt, autistát vagy hasonlót kell keresni, akiknek nem okoz gondot az ilyesmi, mert a pszichiátria világa élete része.


Elsőre biztosan védeném, másodszorra biztos tartanék tőle, és ez a kettősség kikészítene engem, meg a legtöbb átlagos embert.. És ugye ott az az alapvető dolog, hogy éveken át hazudott nekem. Szerintem ezt olyan 3 hónap után "illik" beismerni maximum, de már az is sok. Még a kedvelés-megismerés időszakában el kell mondani, mint minden más "ciki" dolgot, mint a gyerek, képzettség, munkanélküliség, tartozás, lakhatás, testi deformitás vagy bármi, ami miatt kevesebbnek érzed magad másoknál. Így tiszta én legalábbis így gondolom, és az emberek szeretnek hasonlóan gondolkozókkal összejönni.

2022. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!