Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha valakit megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakit megbánt valaki, és utána a legjobbakat kívánja még neki, szóba áll egyáltalán neki, esetleg ad neki egy új esélyt, akkor tényleg szeretheti azt az embert?…

Figyelt kérdés
és van önbecsülése ennek az embernek, nem tűri el ha bántják, de ha ezekután is mégis segít annak az embernek akkor tényleg ennyire szerezheti?

máj. 14. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi van neki? Kérlek, fogalmazd meg újból a kérdésedet, mert nem értem.
máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szóba áll egyáltalán vele* bocsánat elírtam, emberből vagyok. szóval megbántja azt a bizonyos embert valaki, és ezekután is visszafogadja azt az embert aki megbántotta. akkor ez tényleg szerelem?
máj. 14. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
ha szeretok akkor nem.. csak az igenyek ki elegitese a fontos.
máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen csak mi van akkor ha nem volt köztük semmi, és fontos neki az az ember? azok után is..
máj. 14. 18:24
 5/12 anonim ***** válasza:
ha van koztuk vmilyen tartos emberi kapcsolat eloben , akkor igen eselyes.
máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
es ha nincs es hosszu ideig nem beszelnek es utana megis visszafogadja?
máj. 14. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
De miért kellett megbántani ahhoz, hogy ez kiderüljön? Ha bántottad, akkor annyira nem szeretheted... Nem bántom azt, akit szeretek. Vagy ha mégis, nem győzök bocsánatot kérni, hiszen szeretem és nem akarok neki fájdalmat okozni. De hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, ha meg tud neked bocsátani az illető, akkor valószínűleg szerethet.
máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert nem lehet ki irni hogy kapcsolatba voltatok? talalgatni keljen..
máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ezzel egyetértek, ha szereti akkor nem bántja meg.

nem vagyunk kapcsolatban!!!

ez a lényeg hogy egy éve nem beszéltünk és mégis felkeresett annak ellenére hogy fájdalmat okoztam neki, van párja, és mégis érdeklem még mindig ezekután

máj. 15. 08:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Na jó, én már semmit sem értek. 😅
máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!