Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Le tilott a lany a francba/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tilott a lany a francba/ mit tegyek mit csinaljak ?

Figyelt kérdés
Szoval az volt, hogy ki mentunk fel mentem hozza talalkozni az elso nap egesz jo ment meg is öleltuk egymast stb es ugy döntöttem hogy mas nap is fel megyek es viszek neki valamit erre egesz vegig nem volt velunk (lehet rossz napja volt ) en ezt meg elégtem es eljotunk tőluk es utan nem sokra haza is mentunk es irtam neki mondja le mi a baj vagy mit csinaltam errre nem irt vissza es le tilott minden honnan. Ja meg a vásaron ki is dobta amit vittem neki .És mar egy hete ezzen katogok es nem tudom mit tegyek mert hianyzik

máj. 14. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mit csinálj? Hát...egy általános iskola nem ártana.
máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
#1: egyetértek. Kérdező, első körben tanulj meg ÉRTHETŐEN és nyelvtanilag helyesen írni. Gondolom olvasásban sem jeleskedsz túlzottan, szóval azt sem ártana.
máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább. Még ha vissza is ír, nem érdemes vele foglalkozni.
máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem elsírta magát amikor olvasta az üzeneteidet, tele helyesírási hibákkal.

Tudod milyen kiábrándító egy buta ember?

máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Paraszték randiznak...
máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!