Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párom nem akar állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem akar állandóan velem lenni, az azt jelenti, hogy nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Heti pár nap elég neki velem, sokat van barátokkal. Én úgy érzem szeret, számomra mégis érthetetlen, hogyan éri be ilyen kevés együttléttel. 7 hónapos kapcsolat.


21/L


2021. ápr. 3. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez azt jelenti, hogy van élete meg személyisége.
2021. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Heti pár nap untig elég tud lenni, kell a külön idő is.

32N

2021. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

De szerelmes, csak már nem annyira, mint a legelején. Már arra is igénye van, h mással is töltsön időt.

De nyugi! Ez tok normális, minden kapcsolatban így van.

2021. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak kell neki az egyedüllét. Vannak emberek, akiknek kell ez.
2021. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van.
2021. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy. Engem elvileg szeret, de örülök ha havonta 2szer találkozunk. 1 órára él tőlem, nem sok kocsival. Ha én nem hozom fel a találkozót, nem vonulok oda, nem szervezem át a napomat, akkor ennyi sem lenne. Elvan azzal hogy napi 5 mondatot írjunk
2021. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Heti pár napaz nem kevés, de te nonstop együtt akarsz lenni vele??

21 évesen ez teljesen ok...a néhány nap.

2021. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!