Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel az egyetemen megismerkedtünk, jól alakultak a dolgok, de szakított velem. Nem értem teljesen a miértjét. Bár azért eléggé bonyolult a dolog, privátban szívesen kifejtem.(kicsit részletesebb lent)? F/21

Figyelt kérdés

Nagyon röviden: Egyetemen találkoztunk közös órán kb. 2-szer... aztán egy darabig nem láttam. Majd láttam hogy egy vizsgára megyünk, így elhívtam előtte pár nappal kvázi randizni(szimplán ráírtam hogy lenne-e kedve talizni). Jól alakult az este(elmondta hogy következő félévben külföldön fog tanulni), megadta a teloszámát... pár napra rá összefutottunk véletlenül, jól elvoltunk egy keveset. Kb. egy hétre rá együtt töltöttünk majdnem egy egész napot. Két napra rá felhívtam és oda állítottam éjfélkor hozzá egy rózsával és egy szerelmes levéllel. Itt történt egy-pár csók(nem erőltettem a csókot, amolyan súgni akart, csók lett belőle), szinte filmbe illő volt(nyíltan nem részletezném). Erre rá egy hétre összefutottunk az egyetemen, ki kísértem az állomásra és közölte hogy köztünk soha nem lesz semmi. Majd kb. 2 hétre rá minden közösségi oldalon letiltott. Nem annyira friss az élmény de félév még nem telt el.

Most egy picit ott vagyok hogy nagyon elakarok utazni a külföldi városba ahol tanul(mondjuk egy forintom sincs). A lány nem könnyű nőcske egyébként. Én egyébként még mindig szeretem, és nem hinném hogy szórakozni akart volna velem. (Ha van kérdés, vagy szeretnéd a teljes storyt, nem ilyen lyukacsosan, akkor kérlek privát üzenetben írj.)



2022. márc. 7. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem akar tőled semmit mert külföldön van. Én is tanultam külföldön hátam közepére sem hiányzott Magyarországon egy pali :D
2022. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakított? Nem is voltatok együtt geez
2022. márc. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más a prioritás, plusz valamiért nem jöttél be neki. Nem voltál túlontúl nyomulós? Nekem ebből ezt jön le, hiszen a leírás alapján nem voltatok együtt, a kérdésben mégis a "szakított" szó szerepel.
2022. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez kicsit beteges. Hogy szeretnéd már, nem is ismered ! A külseje tetszik és belekepzelsz olyan tulajdonságokat, amik lehet nincsenek is meg benne. Nem voltatok együtt, plusz egy ilyen távkapcsolat az edzett kapcsolatokat is tönkre vágja, nemhogy egy alakulot.

Miből mennel ki hozza? Azt írtad, nincs pénzed. Ha kimennel utána annak ellenére, hogy visszautasított, kb uldozned. Hagyd és keress mást vagy inkább kicsit szedd össze magad lelkileg, mert nem romantikus, amit csinálsz, hanem inkább ijesztő.


23N

2022. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Külföldre ment tanulni. Ez éppen elég indok, hogy ne kösse le magát, mikor alig ismer.
2022. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!