Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kis aprósággal tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kis aprósággal tudnám meglepni a páromat (barátomat)?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy szinte mindig írok neki kis lapokra üzeneteket, gondolatokat, és vagy odaadom neki őket, vagy legutóbb például eldugtam 1-1-et a szobája minden egyes kis szegletébe/munkás ruhájának a zsebeibe.

Szoktam neki csokikat venni, vicces (/szerelmes) öngyújtókat...

Nem tudom mivel tudnék egy kis újdonságot belevinni ezekbe a kis meglepetésekbe. :( Valakinek lenne esetleg ezekhez hasonló ötlete/tapasztalata?

(csak hétvégente szoktunk találkozni, néha az is előfordul, hogy csak 2 hetente jön össze)



2022. márc. 8. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 20-21 évesek vagyunk:)
2022. márc. 8. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Hát nekem az agyamra menne a sok papír fecni. Úgy is megy a szemétbe. Amúgy meg próbáld meg a tini kapcsolatok kategóriába ők vannak ilyen szinten.
2022. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Kettes, ne legyél undok, nem kell leszólni mások szokásait. Szerintem ez nagyon is aranyos dolog. :) Kis apróságok, de akkor is nagyon figyelmes és kedves gesztusok, kifejezi a szeretetét és hogy gondol a másikra. Nem csak akkor, amikor valami különleges alkalom van, hanem mindig. És amúgy meg, ha a lány is szereti ezeket a kis ajándékokat, akkor nem hiszem hogy kidobná az üzeneteket. Biztosan elteszi emlékbe az összeset.

Egyébként nincs ötletem, hogy mit lehetne még, de szerintem ezek nagyon aranyos dolgok. :)

2022. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megkell tanulni értékelni az apró "fecniket" is akár.:)

Akármilyen meglepő az én barátom minden egyes darabjának örült, és a legrégebbi sincs kidobva. Mind a ketten 'gyűjtjük' őket. Hihetetlen lehet, de sok erőt tud adni 1-2 ilyen üzenet, gondolat akkor, ha ne adj isten huzamosabb ideig nem tudunk találkozni. :) Szerintem nem korhoz kötött.

2022. márc. 9. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Cuki, formázott vagy feliratos ételek. Saját kézzel készített kis picike ajándékok. Mini versek.

Mini képregények amiket te rajzolsz.

Szív alakban kivágott és befestett fecnik itt-ott elejtve v eldugva.

Random megjelenő gumicukrok.

Közös fotók piciben kinyomtatva. Szintén random helyekre kirakva.

Csak ereszd el a fantáziádat ❤😊

2022. márc. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!