Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy meleg fiúba hetero lányként. Van esélyem? Hallottatok már olyan sztorit, hogy az előtte magát melegnek valló férfi beleszeretett egy nőbe és rájött, hogy hetero/ biszexuális? Esetlegesen veletek történt-e?

Figyelt kérdés

Akár hosszan is meghallgatnék sztorikat itt, vagy privátban is. Előre is köszönöm, aki olyan hozzászólást ejt, ami nem kifigurázó/ lehúzó/ trollkodó stb. komment!


A srácnak még nem volt párkapcsolata, sem szexuális élménye, sem csók sesemmi ilyesmi. 17 éves, én 19. Másfél év van köztünk. Elég közeli barátok vagyunk, és néha úgy érzem, hogy kölcsönös, de elmondta, hogy meleg.



2022. márc. 8. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Semmi esélyed...
2022. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem volt még párkapcsolata, sem szexuális élménye, akkor csak feltételezi, hogy meleg.

Bizonytalan. Finoman, de kezdeményezz.

2022. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha vagytok olyan viszonyban, meg kellene tudni, hogy a teste reagál e egyáltalán a nőkre.
2022. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha ő maga mondta, hogy meleg. Akkor semmi esélyed.

Ha másoktól, akkor kiközösítettek vagy nem biztos hogy igaz.

2022. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy írom, hogy nagyon sok meleg ismerősöm van, és tudományos szinten is foglalkoztam a témával.


A szexuális orientáció alapvetően nem egy választható, változtatható dolog, és hozzáértő pszichológiai társaságok szerint egy veleszületett "tulajdonság". Voltak/vannak olyan (főleg keresztény) szervezetek, amik azzal foglalkoztak, hogy melegekből heterót "csináljanak" azáltal, hogy megpróbálták rávenni a melegeket, hogy fojtsák el az azonos nemű vágyukat, és viselkedjenek heteroszexuálisan - házasodjanak, szexeljenek, stb. nővel - de ez még nem változtatta meg azt, hogy valójában kihez vonzódnak, csak traumát okozott bennük (ezt azért írtam le, mert ha megguglizod, hogy lehet-e melegből heteró, akkor lesznek találatok, de tudnod kell, hogy ezek a kísérletek gyakorlatilag 100%-ban működőképtelenek - ahogy pl. téged sem lehetne leszbikussá változtatni).


Amit az előző válaszolók javasolnak, hát, többet árt, mint használ. Egyrészt attól még, mert nincs tapasztalata, tudhatja, hogy melyik nemhez vonzódik (gondolom, amikor még te sem csókolóztál, te is tudtad, hogy neked inkább a srácok tetszenek). Másrészt a testi reakció nem feltétlenül jelenti, hogy vonzódik hozzád, ilyenkor a szervezet magára az érintésre reagál, nem feltétlenül az emberre, és ez egy baromi erőszakos dolog. Gondolj bele abba, hogy mit fogadnál el egy leszbikus nőtől, és amit nem, azt te se tedd a barátoddal: valószínűleg ha nekiállna győzködni, hogy márpedig tuti, hogy vonzódsz a nőkhöz, mert honnan tudnád, ha nem próbáltad még nővel, vagy nekiállna taperolni, hogy tesztelgessen, valószínű mindent gondolnál róla, csak azt nem, hogy a barátod.


Másrészt, bármennyire is nehéz ezt hallani, a barátod valószínűleg sokkal jobban ismeri a szexuális irányultságát, mint te. Magyarul ha azt mondja, hogy meleg, hidd el neki. Igen, van olyan, hogy később rájön az ember, hogy nemcsak egy nemhez vonzódik, de ennek olyan kicsi az esélye, hogy a helyedben nem építenék rá.

2022. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Laylah ***** válasza:
76%
Van egy ismerősöm, cső melegként ismertem meg, abból is a passzív fajta volt. Aztán később beleszeretett egy csajba, gyerekük is lett, majd számomra ismeretlen oknál fogva szétmentek, és újra pasija van. Szóval van esély rá, hogy talán biszex is lehet, mint az ismerősöm, de ez tényleg annyira ritka, hogy nem érdemes építeni rá. A többi meleg, akit ismerek, nem biszex.
2022. márc. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam letaperolni, vagy erőszakoskodni/ bepróbálkozni, max. majd idővel beszélni neki az érzéseimről, aztán, ha benne is kialakult valami irántam, akkor kialakult, ha nem, nem.


És tudom, hogy a szexualitás nem választható dolog. Abszolút elfogadom az LGBTQ+ réteget. Csak én is hallottam már olyanról, hogy egy meleg srác beleszeretett a lány barátjába stb. És igazából elég fájdalmas ez így, hogy én többet érzek, mint barátság. Ezért próbálok valami biztató dolgot találni.😂

2022. márc. 9. 07:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezed hogy van-e barátnője.

Ha nincs akkor mi az ideálja

2022. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én hetero voltam minden értelemben. Most már csak a szexualitásom hetero, de szerelmes bármilyen személyiségbe tudok lenni.


Szóval ha a fiú spirituálisan fejlett, akkor kapcsolódhat a személyiségedre akárhogyan. De szex akkor se lesz.

2022. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sokan meleg férfiba esnek.. De hidd el sok a női lelkű férfi hetero is.. Ők a látszat melegek.
2022. márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!