Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok, ha beleszeretnétek egy passzív biszex srácba?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Megdugnám felcsatolhatóssal, vagy beengednék még egy pasit az ágyunkba. Esetleg megengedném neki hogy "félrelépjen", de CSAK PASIVAL.

19L/bi

2019. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elképesztően elfogadó vagy! :)
2019. szept. 1. 20:17
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Amint megtudnám kirúgnám.

Ha már volt szex, akkor mennék szűrésre, és ha elkaptam valamit, na akkor nyomorékká veretném, hogy élete végéig pelenkázni kelljen!

2019. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1%
Leköpném.
2019. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Semmit, békésen elválnának útjaink.
2019. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem miért baj az ha valaki más. Minden ember kitűnik picit a tömegből. Én biszexuális lány vagyok és teljesen normális ember vagyok. Amennyiben valaki nem ért egyet egy ember életével ne bántsa meg. Ne legyen vele embertelen. És ha valakibe belesszeretsz akkor nem vsgy képes "leköpni". Ha megteszed... Nem voltál szerelmes. A kérdésre válaszolva engem nem zavarna. A félre lépést nem engedném neki,és nem os szeretnék én a férfi szerepbe kerülni,de egy közös tevékenység még beleférne. Mellesleg értékelném hogy elmondta. A titkok egy kapcsolatban helyen kívüliek. Mellesleg ott van Harry Styles. Több millió rajongója van én lassan 9 éve bevallotta hogy biszexuális. De a rajongói imádják, elfogadják és rengetegen sóhajtoznak utána... Szóval szerintem ettől nem lesz kevésbé vonzó egy férfi
2019. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Nyomnék egy hideg-resetet és elkezdenék keresni egy hetero srácot,aki marhára vágyik rám...
2019. szept. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%

Mi a tököm ez a biszexualitás?? De most komolyan kérdem...


Én pl. már öreg vagyok,láttam karón varjút,szép nőket is (nem szégyenlem elismerni ha valaki szebb mint én),de attól hogy szépnek találtam,még nem akartam kinyalni a bugyijából. ...alapvetően nem értem,hogy lehet az,hogy szerelemmel szeretek egy férfit,és párkapcsolatban vagyok vele,de közben meg egy csajjal is lefekszem..? Nekem ez magas,mint a tyúknak az abc...

Vagy fordítva...ha férfi vagyok ,és van egy nő,akit szépnek találok,és szeretem,és vele vagyok,akkor mi az isten tetszhet meg egy másik férfi szőrös segglyukán???



Ez is valami hülye divat....

2019. szept. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 kopito1985 válasza:
38%
A utolsó hozzászólónak. Én nem hiszem, hogy a pasi segglyuka szoros aki azt csinálja, ahogy egy noies lanynak sem szoros, ferfinak ugyanugy lehethogy nem. A szorzet nem esztetikus és nem is higienikus, de mki mashogygondolja.
2019. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Ebben az országban nyomorékok élnek mindenkinek távfogalom a biszexualitás meg a homoszexualitás... De apuka félrekefél és később vallja be hogy homokos.
2019. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!