Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadnál egy ehhez hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnál egy ehhez hasonló transznemű nőt barátnőnek egy valódi, átlagos kinézetű nő helyett?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A képeken Angela Ponce, Spanyolország transznemű szépségkirálynője.


2022. jan. 16. 17:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Te tényleg azt hiszed, hogy ez a "nő" úgy néz ki mint a filterezett fotókon? Maszkulinabb élőben minden hasonló "hölgy". Mondjuk férfiaknak szinte egyáltan nincsen erre szeme.
2022. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Inkább az átlagos, de született nő. Szerintem, de hát én ebben elég maradi vagyok.
2022. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A második kép valóságosabb, az nincs szerkesztve. És ott elég nőies arcra, testre is.
2022. jan. 16. 17:55
 4/23 A kérdező kommentje:

"Maszkulinabb élőben minden hasonló "hölgy"."


Azért az ázsiaiak esetében már nem ilyen egyszerű a dolog. Megmondanád ezekről, hogy pasik:


[link]


Ugye nem? :) Bárki szívesen randizna velük. Bárki.

2022. jan. 16. 18:02
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon érezni az összes transzenműn, hogy az. Egyszerűen más a tekintetük, a csontozatuk, illetve sokszor vannak olyan árulkodó jelek, mint az ádámcsutka vagy a kézfej. Ez utóbbi a korról is jól árulkodik, szeretem az olyan videókat, ahol elvileg "fiatal" csaj van és valóban szépen össze is van plasztikázva, hogy annak tűnjön, aztán elég egy kicsit látni a kézfejét ahhoz, hogy érezni lehessen, hogy jóval idősebb, mint amennyinek mutatja magát. Az idősebb embereknek nagyon jellegzetes kézfeje van, olyan mint a tyúk lábai, amiből rögtön lehet látni, hogy egy idősebb állatról van szó és nem egy "mai csirkéről".
2022. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
5. de azért dugnád, nem? 😋
2022. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
NEM.
2022. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#5


Akkor képzeld el, hogy osszfutsz ezekkel:


[link]


Ennyire profi vagy, hogy megmondanád, pasik?


Szerintem egyedül az ádámcsutka lenne a feltűnő, meg esetleg a csípő. Más nem, mert vannak olyan nők, akiknek eleve férfiasabb arcuk van, tehát a maszkulin vonás nem feltétlenül bizonyíték.

2022. jan. 16. 18:09
 9/23 A kérdező kommentje:
Összefutsz
2022. jan. 16. 18:09
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

4

Megmondanám élőben, mert nő vagyok. Mi látjuk a mozgásukon, a gesztusaikon, mimikájukon, ti pedig nem. Éppen ezért működő üzletág.

És ilyen sima kart te nem találsz senkin élőben mint a 2. kép, filteres vagy agyonvilágított.

2022. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!