Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő számít egészségesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő számít egészségesnek, amit a párotokkal töltötök? Ki mennyi időt tölt a párjával? Akár együtt élők, akár külön élők?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 21:38
A kérdező szavazást indított:
külön élve: Heti 2-3 nap -- 3-4 óra
külön élve: heti 4-6 nap -- 3-4 óra
együtt élve: napi 1-2 óra
együtt élve: napi 3-5 óra, hétvégén egész nap
együtt élve: napi 3-5 óra, hétvége változó
15 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:

Szavazás ellenére, azért kíváncsi lennék, hogy ki mennyit tölt a párjával. 34 vagyok, sose volt még párom komolyabban, szimplán csak nem vagyok társasági ember. Barátaim sincsenek, ha lenne valakim, munka után inkább örülnék annak, hogy ott lehetek a másikkal, mint mást csináljak. Ezért érdekel hogy mi számít normálisnak.

Tudom hogy mindenki más, van aki eltűri ha nyakán lógnak, van akit megfolyt. Szóval kinek mi a normális?

2022. márc. 10. 21:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte 24 óra: egy helyen dolgozunk, együtt jövünk-megyünk, vásárolni is együtt szoktunk.

Gyakorlatilag munkaidő alatt csak a szünetben vagyunk együtt. Otthon a gyerekkel foglalkozunk, amíg elalszanak.

Még nem untuk meg.

2022. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Exemmel: heti párszor találkozás együtt alvás, hétvégén 1.5 napot együtt. Külön élve.(mingli kapcsolat)


Mostani párommal külön élünk de minden nap nálam alszik, hétvégente néha "hazaküldöm", hogy este vagy du jöjjön csak, különben semmi magánszférám nincs tőle.(ő mamahoteles és állandoan a "nyakamon"lenne és egyszobás az albérletem.


Egyikkel sem haladok/haladtam összeköltözéshez. Általában 1 évet nézek meg hogy merre tendál a kapcsolat. Hát az exemmel a szakításba tendált egyenesen, elkezdett nőzni.

A mostanit még nem tudom mit akar tőlem.

2022. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a hétvégéket töltjük együtt a párommal (péntek este- szombat egész nap - vasárnap délután). Ennél többet jelenleg nem is tudnánk együtt lenni. Én pesten járok egyetemre, pénteken utazom általában haza, a barátom pedig dolgozik.


Igazából nekem teljesen megfelel ez a felállás, de a barátom felől már hallom, várja hogy végezzek az egyetemen és több időt töltsünk együtt. Félre értés ne essék, szeretek vele lenni, de szeretem azt is, ha egymagam vagyok.

2022. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

22 éve vagyunk házasok, én saját vállalkozásomat csinálom itthonról, ő meg a covid eleje óta home office-ban van, szóval most kb annyit vagyunk külön, amíg egyikünk elmegy a gyerekekkel suliba, oviba.


Esténként van 1-1 óránk, amikor csak magunkkal vagyunk, fektetés után, de közös idő előtt. Ilyenkor mindketten a hobbinkkal foglalkozunk.

2022. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy az istenbe jön ilyen dolgokhoz az egészség?
2022. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egészséges az, ami a kapcsolat mindkét résztvevőjének megfelel. Ez nyilván páronként más és más, nincs általános válasz.


Mi együtt élünk, a munkaidőn kívül mindig együtt vagyunk, és nem mindig érezzük elégnek. :D

Hétköznap reggel 7-kor indulunk és 17 óra körül érünk haza, akkor együtt is vagyunk meg nem is - ilyenkor vacsoráig megcsinálunk valami házimunkát és/vagy mindenki bíbelődik a saját dolgával egy órácskát (olvasás, netezés, stb.), 6 utántól közös program 23-24 óráig, akkor alvás.

Hétvégén közös program, bár olyankor is van 1-1 óra amikor a magunk dolgával foglalkozunk, de egymás mellett.


6 éve vagyunk együtt, eddig kicsit se sikerült megunni egymás társaságát.

2022. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Irigylem azokat, akiknek normális kapcsolata. Szerintem majdnem 34 évesként (két hónap híján) nem fogom már megtapasztalni.

Mentálisan nem igazán vagyok egészséges, testileg se. Társasági ember vagyok, és nem igazán vagyok jó beszélgető partner se. Így nem hiszek abban, hogy megtalálom a boldogságom.

2022. márc. 11. 18:01
 9/9 A kérdező kommentje:

Na már helyesen írni se megy.

"irigylem azokat, akiknek van normális kapcsolata", "Nem vagyok társasági ember"

2022. márc. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!