Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod veled együtt akarna sportolni, egészségesebb étkezésre áttérni, hogy te lefogyj ez hogy esne neked?

Figyelt kérdés
Te túlsúlyos vagy ő nem.
2019. okt. 29. 14:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tulsulyos vagyok es segitene akarna lefogyni akkor jol esne . Tulsulyosnak lenni nem egeszseges
2019. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Felsorolnám, hogy tőle mi esik rosszul és cseréljünk. Ha ő változik, én is megteszem.
2019. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond a sportolással meg egészséget étkezéssel nyilván. Nekem személy szerint nem esne rosszul, örülnék, ha ilyenben érdekelt lenne, de vannak, akiknek komoly lelki komplexusaik vannak a súlyukkal kapcsolatban, és vehetik támadásnak.


Nyilván ezt főleg mint közös program és a közös egészséges jövő szempontjából kéne hangsúlyozni, nem pedig "egyél inkább salit, koca" stílusban.

2019. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Imádnék egy ilyen barátnőt. :)

Gyakorlatilag ő hoz ezzel áldozatot értem, mivel neki nem kellene mondjuk lemondani bizonyos ételekről.

A közös sport meg mindenképp jó program.

Azért is jóleső érzés lenne, mert látom, hogy törődik velem. És nem csak nyaggat, de tényleg motivál, és foglalkozik velem.

Aki ilyenért megsértődik, annál bajok vannak.

2019. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok túlsúlyos, de úgy vélem nem sértődnék meg olyan helyzetben, amikor valaki felhozza, hogy változtathatnék olyan hibákon, ami valóban hibának ítélhető az én szememben is és változtatásra ösztönöz.

Pl. nekem a személyiségemmel volt gondom, mert nagyon visszahúzodó voltam. Amikor a barátom felhozta, hogy ő “megváltoztat” és próbált arra ösztönözni, hogy más legyek, felzárkózottabb, akkor nem sértődtem meg.

Azt nem tudom, hogy más embernek túlsúlyosság esetén hogy eshet valakinek, ha megakarják változtatni, csak egy példa volt arra, hogy én nem vagyok sértődékeny és nyitott vagyok a változásra, amennyiben szükségesnek érzem.

2019. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon-nagyon boldoggá tenne. Azt hiszem ezzel bizonyítaná a legjobban azt, hogy mennyire szeret...
2019. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább áldozat,mint követelés részéről. Emlékszem, mikor fiatal és duci voltam az akkori barátom velem együtt gyűrte le a káposztalevest. Egy súlyban voltunk, csak ő 20 centivel magasabb volt és versenyszerűen úszott. Csak az arányok miatt írtam le. Nagyon aranyos volt erre a mai napig emlékszem.

Szerintem kedves gesztus, hogy nem csak fröcsög,kritizál és ösztönöz.

2019. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jól esne, hogy segíteni akar.

Nálunk pont fordítva van. Fogyni akarok, és egyfolytában etetni akar meg édességet vesz nekem. Így minden kilótól megszabadulni szenvedés.

Mennyivel jobb lenne, ha támogatna! Azt se bánom, ha a saláta után az orrom előtt betol két hamburgert, csak mozogjunk együtt!

2019. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 árokpart ***** válasza:
9%
Az a nagy helyzet, hogy a túlsúlyról leginkább kórházban a kardiológiai osztályon lehet a legjobban lejönni normális súlyra. Igaz, hogy 10 nap bent "táborozás" de valamit-valamiért.
2019. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jól esne, de én barátnő nélkül is elkezdtem sportolni és lefogytam.
2019. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!