Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van valakinek mentálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek mentálisan beteg élettársa úgy, hogy Ő egészséges? Bármilyen zavarokkal, rohamokkal küzdő! Hogyan sikerül együtt élnetek vagy mennyi ideig sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van valakinek itt mentálisan beteg élettársa úgy, hogy Ő egészséges???

Bármilyen zavarokkal, rohamokkal küzdő!!!

Hogyan sikerül együtt élnetek vagy mennyi ideig sikerült???



2019. febr. 25. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A férjemnek vannak rohamai, már teljesen kucsinált..
2019. febr. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátom egy évig.Kb 1 hónapig voltam boldog, utána fokozatosan ábrándultam ki, fél év után már nem szerettem, csak sajnáltam és féltettem, hogy baja lesz, ha ott hagyom, aztán pár hónap múlva annyira elegem lett, hogy nem érdekelt, mi fog történni vele, csak húzzon el az életemből.Nagyon nehezen sikerült kitenni. (pszichopata) Azért haragudtam rá legjobban, mert annyira önző volt, hogy segítséget nem volt hajlandó kérni, pedig elmentem volna vele, hanem elvárta volna, hogy beáldozzam érte az életem, egészsègem, céljaim, álmaim, mintha a beteg gyerekem lenne.

Egyszóval:ha nem azt látod, hogy valós problémamegoldásra törekszik, akkor hagyd ott, ne szenvedj, mert a saját életed, egészséged és boldogságod a legfontosabb.

2019. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A férjednek vannak rohamai? Mesélnél róla?
2019. febr. 26. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Én depressziós vagyok, szorongok, kényszergondolataim vannak, de a borderline gyanúja is felmerült.

Mikor összejöttünk, még nem szedtem gyógyszert. Aztán ahogy egyre inkább kezdte ez tönkretenni a kapcsolatunkat, rájöttem, hogy vagy a gyógyszer és az orvos, vagy el fogom veszíteni őt + vsz magammal is végeztem volna.

Emelem kalapom előtte, hogy kibírta mellettem azt a két évet, amíg nem kezeltek. Nagyon nehéz lehetett neki.

Másfél éve szedek antidepresszánst. Így teljesen működőképes vagyok. Tényleg azt mondhatom, hogy boldogan telnek a napjaink.

2019. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zoro86 ***** válasza:

Sok hal van a tengerben, nem hiszem, hogy bárkinek érdemes lenne magát alávetnie ilyen gyötrelmeknek. Nekem volt 2 mentális problémákkal küzdő párom is, egyik 3 hónapig tartott, másik 2 év 4 hónapig.

Többet ér ha az ember szabad és boldog.

2019. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2.kommentálónak:

Hogyan tudott elhúzni az életedből? Simán felfogta, hogy vége?

HOGYAN sikerült kitenni?

Én is beáldoztam mindent. Lakásomat, mert nem tudott dolgozni. Édesanyám egészségét is, mert folyton féltett és aggódott, most meg daganatos lett. :-( MINDENT!

Voltam olyan hülye naiv, hogy azt hittem más lesz, mert közben meghalt a nagyon szeretett testvére és totál kikészült. Ekkor jöttek már a bántalmazások is. Én meg vártam, hogy segítségre van szüksége. :-(

Igen totál olyan, mintha a beteg gyermekem lenne és ha olyant szólok vissza, amit nem kellene vagy

- engem bánt

- vagy a saját fejét veri véresre

- vagy csak rám fogja, hogy cinikus vagyok. :-(

Köszönöm válaszodat!

2019. júl. 21. 13:08
 7/7 A kérdező kommentje:

Páromnak drogokat kell szednie, mint pl-ul Rivotrilt, amivel teljesen lekezelték. Ugyanolyan kiszámíthatatlan, megbízhatatlan a jól vagy rosszul léte, de ezektől a szerektől még olyan, mintha alva járó is lenne.

De gondolom, hogy Te nem olyan vagy, mint a párom, különben nem írnád, hogy "nagyon nehéz lehetett neki".

Ebben a kapcsolatban én vagyok a hibás szerinte, mert nem tudok eleget nyelni... :-(

2019. júl. 21. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!