Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan megtalálják életük nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan megtalálják életük nagy szerelmét. Mindenki máshogy nevezi, pl: a Nagy Ő, az Igazi, a lelki társuk, életük nője/férfija, Nagybetűs Szerelem. Sajnos tudom, hogy én még nem találtam meg ezt a személyt. Nemsokára esküvőm lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz. Akkor minek lesz most őszinten?!
2022. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted miért mész hozzá???
2022. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ne menj hozzá.
2022. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Te miről beszélsz? Túl sok romantikus filmet néztél. Valójában nincs "Nagy Ő" sem, az csak egy műsor...


Igen, van akivel leélnéd az életed, de mindenkiben van hiba, ahogy benned is. Nincs olyan hogy tökéletes ember, kapcsolat, nincs olyan hogy nem tud felhúzni, hogy nem idegesít, hogy nem haragszol rá. Persze szereted, de a te elképzelésed teljesen elrugaszkodónak tűnik a valóságtól. A Disney-mesék nem reálisak, az ugye megvan?


Mindenesetre ha nem akarsz esküvőt, akkor lemondod. Nem kellett volna belemenni, de ha már megtetted, akkor vállald hogy milyen fájdalmat okozol vele. Nem most kell miatta sírni, hanem nem kellett volna igent mondani, vagy lehetett volna kérni időt, hogy átgondold.

2022. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 harebell ***** válasza:
100%

#4 A "nagy ő" az én értelmezésemben nem azt jelenti, amit leírtál. Nem azt, hogy a másik tökéletes, hanem hogy a hibáival együtt elfogadom és szeretem. Nem azt, hogy nincs konfliktus, hanem hogy tudjuk azokat kezelni, és minden kis súrlódással együtt jól működik a kapcsolat.


Azzal viszont egyetértek, hogy hiba lenne belemenni így a házasságba a kérdező részéről.

2022. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy barátnőm mindig azt mondta, hogy olyan pasit kell találni, aki teljesen odáig van tőlünk, az nem baj ha mi érezzük, hogy ez nem a nagy Ő, mert a nők egy idő után úgyis megszeretik a kitartó pasit, viszont ugyanez fordítva nem igaz. En nem értek ezzel egyet, csak így is fel lehet fogni. A házasság a szerelemről szól, mindenki megérdemli, hogy olyannal tegye akibe szerelmes, és olyannal aki szerelmes belé. Te is megérdemled és szerintem néha önzőnek kell lennünk, hogy boldoggá tegyük magunkat. Ha nem vagy biztos magadban a dologgal kapcsolatban, szerintem tölts el egy hétvégét egyedül, telefon nélkül, menj ki a természetbe és meg lesz, hogy mit kell tenned.
2022. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Ne házadodj szerintem, de nem ismerem az emberi életed, de nélküle könnyebb lesz szétvállni, amikor jön egy jobb.

Majd egyszer talán...


De ne pánikolj! Nem feltételezem, csak mondom a jövőre nézve. Semmi sincs veszve. Sőt! Nyugodtan élj boldogan a pároddal. Élvezd ki, amíg együtt vagytok.


Én már találtam olyat, akit életem szerelmének nevezhetnék, sőt nevezem is igazán, amikor bizalmas közegben vagyok. Sajnos 20 éves koromban szakítottunk, mert túl súlyos, kezeletlen mentális betegségeim és hiányosságaim voltak. Azóta rettenetesen egészséges vagyok, de ő is pont házasodik, egy olyan emberhez, akivel szerintem szinte semennyire se illenek össze.

Ő egy leírhatatlanul cosdás ember és még hatalmasabb lehetne. Hihetetlen erők mozoghatnának benne, de 2 év kapcsolat után beletörődött, hogy vele lesz. Szereti, mert jó ember, de többször kikacsintgatott, mert nem volt elégedett. Többször meg is csalta. Utána beletörődött, elnyomta magában az igazi vágyait, pedig évekig jött hozzám pár havonta, hogy a fiú nem szereti eléggé, és nem tudja vele megbeszélni.., na persze, hisz a fiú sehol sincs spirituálisan őhozzá képest.


Szóval..., te legalább nem tudod milyen hihhhhetetlen csodás életed lehetne. A kéozelet mindig szinte semmi a majdani valósághoz képest. Mi úgy is intenzíven imádtuk egymást, hogy gyerekek és betegek voltunk.


Szóval azt tanácsolom neked is, mint magamnak.

Csak élj, szórakozz, szeress, építsd magad, és majd egyszer jön egy hozzádillő.


Én ráadásul több évig egy zsarolás alapú kapcsolatban voltam, hogy láthassam a lányomat.

Szóval.., nyugodtan vállalhatsz is gyermeket. Ő majd hozzád is tartozik, nem kell megvárni életed párját. De remélem azért nagyjából van köztetek szeretet, jó akarás, támogatás, tisztelet és leginkább csapatmunkára való képesség és kompatibilitás.


Sok sikert!

2022. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A nagy ő mindig az akivel éppen van az ember, aztán amikor a 4-dik nőtől is ugyan azt a sallangot hallod a jövőtökről akkor már az van benned megint egy mese királynő az illúziók tengerében elveszve . Rengeteg nagy ő van , és nem tettem hülyének magam ha tudom bármikor bármi széthullhat az életben akkor is ha energiát öltem bele,gondoztam . Az emberek túl nagy szavakat használnak és pár év múlva el is felejtik .
2022. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tetetem *
2022. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

én megtaláltam a bazi nagy őt, de tényleg. Tartott vagy 4 hétig és vége lett :D Szóval ezzel sem leszel előrébb :P Habár én nekem legalább még ott a lehetőség hogy újra összejövünk és kicsit változtatunk mind a ketten hogy ne legyünk ekkora seggfejek, és lehet boldogan élünk míg meg nem halok (mert a férfi úgyis előbb hal meg).


De sok szerencsét az esküvőhöz, 1 év múlva badoon találkozunk :DDDD

2022. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!