Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány kapcsolaton kell az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kapcsolaton kell az embernek 'átesnie' hogy megtalálja a hozzávalót?

Figyelt kérdés

2 hosszú kapcsolaton vagyok túl. Én mindig hosszú távon gondolkodtam. De úgy érzem elfáradtam, csalódott vagyok és fásult. Mi értelme ennek? Az embernek hányszor kell újra kezdenie míg végre érzi hogy megerkezett. Egyszerűen nem akarok újabb és újabb kapcsolatokat.


Csaladot szeretnék, gyerekeket. Már 25 vagyok, fiatalon szeretnék anya lenni. Erre vágyom és nem úgy alakul semmi sem.


Mesélnétek az életetekről kicsit?


2018. nov. 29. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy "kell"

Van aki elsőre megtalálja,van aki sokadjára

2018. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van aki meg soha
2018. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 24 évesen még egy barátnőig sem jutottam! Hiába sheretnék komoly kapcsolatot és a család sem idegen tőlem,de én nem felelek meg nőknek! Tudom nem biztató,de ne add fel és erre szerintem nemlehet válaszolni!
2018. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok bár kicsit idősebb, de hasonlóan érzek. De azért nem adom fel, de már nagyon odafigyelek, hogy óvatosan éljem bele magam a dolgokba.
2018. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt kapcsolatom egy van, hihetetlen szerencsével hamar sikerült megtalálnom a társamat, akivel 10 év házasság után is ugyanolyan jó minden, mint az első hetekben. Viszont pl egy ismerősöm bőven 50 felett volt, 3 váláson túl, amikor találkozott A férfivel. Persze nekem lehet nagy a szám, hiszen nem kellett sokat várnom, de úgy gobdolom, ez a boldogság mindent megér. Ha 70 évesen találod meg a párod, akkor is azt fogod érezni, hogy kegérte várni rá.
2018. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Én huszonévesen nagyüzemben csajoztam, a kalandok mellett volt 4-5 komolyabb, egy-két éves kapcsolatom. Az egyiknél még túl fiatalok voltunk, a másik megcsalt és összejött mással, a harmadikkal igaziból csak a szex miatt voltunk együtt, a negyedik nagyon más életstílust képviselt, stb... aztán harminc körül találtam egy lányt, akivel nagyon hasonlóak vagyunk, és imádom... már 8 éve együtt vagyunk! :)

Szóval nekem eltartott egy darabig, és szükség volt a nagy számok törvényére is...

2018. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!