Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan deríthetném ki biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki biztosan, hogy mint nő bejövök e egy idősebb férfinak?

Figyelt kérdés
Munkám során szoktam vele néha találkozni, 1-2 hetente egyszer, 50 körüli, van párja, normális férfi,szóval az a típus aki ha tetszik is neki egy nő azt simán magában tartja. Jóformán csak a munka kapcsán szoktunk beszélni, néha másról is, de az ritka. Én amúgyis csendesebb vagyok, ő meg nem. Amúgy jó hangulatban tudjuk le a munkát, közvetlen de mégis távolságtartó, így tudnám leírni a kollegális kapcsolatunkat. Már valszeg nem sokszor fogok vele talizni, így nagyon szeretném tudni, hogy bejövős lennék e nála, anélkül, hogy gusztustalanul rányomuljak(amúgy se az én asztalom ez). Egy kicsit belezúgtam, emiatt szeretném tudni.
2022. márc. 16. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Te hány éves vagy? Én ugyan messze vagyok az 50-től, de ha egy 20 éves csaj álmodozna rólam így (szigorúan elméleti síkon vagyunk, gyakorlatban ilyen sose lesz) az utolsó utáni gondolatom lenne, hogy tetszem neki, mert hát... Ezért kérdezem.
2022. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
30 vagyok.
2022. márc. 16. 21:02
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha aránylag jól nézel ki, akkor valószínű, hogy igen. Ettől még nem biztos, hogy lép is valamit.
2022. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy lépjen. Csak ki szeretném deríteni, hogy bejövök e neki.
2022. márc. 16. 21:05
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Na, majd a nők válaszolnak neked. Részemről kizárt, hogy eszembe jutna 50 évesen, hogy egy 30 éves nőnek tetszek. Lassan kezd az az érzésem lenni, hogy a nők csak jártatják a szájukat, amikor arról "panaszkodnak", hogy az 50-60 éves bácsikák (is) hajtanak rájuk... :) Valahogy az az érzésem kezd lenni, hogy tényleg van piaca ezeknek az idős bácsiknak a fiatal nőknél...
2022. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
5, én 26 vagyok és sok férfi tetszett már abból a korosztályból, de azért hosszútávon nem hinném, hogy túl realisztikus lenne.
2022. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
#6 Mondom én, hogy van ezeknek a bácsiknak piaca :). Sajna én ronda vagyok úgyhogy én csak még rondább leszek 50 évesen... Gondolom ezért értetlenkedek itt :).
2022. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
7 lehet szerencséd lesz, szerintem sokszor a férfiak idősebben jobban néznek ki
2022. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Vannak az 50-60 éves bácsik, és vannak az 50es jópasik szerintem. Nekem amúgy ritkán tetszik meg ilyen korú férfi, szóval magamból kiindulva nem annyira kapósak átlagban az ilyen idős férfiak a fiatalabb korosztályban. De a kérdés nem erről szólt.
2022. márc. 16. 21:29
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Oké, hát az "50es jópasik" tudnak miből választani így a párkeresés 1-es számú nemzetközi szabálya vonatkozik rád is. Minél jobban nézel, annál nagyobb az esély, hogy tetszel neki. Ha nagyon jól nézel ki, akkor biztos, hogy tetszel neki. Ha ronda vagy, akkor meg biztos nem. Nem tudom ez segít-e a kérdés eldöntésében.
2022. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!