Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalkori nagy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkori nagy szerelem ennyire meghatározó?

Figyelt kérdés

Nem csak hogy meghatározó, de más is járt úgy, hogy azóta sem ugrotta meg senki a szintet?

Annyira egy hullámhosszon voltunk 8 és fél évig, hogy azóta senkivel, pedig volt hosszú kapcsolatom (6 év), és jelenleg 4 éve vagyok a férjemmel, természetesen mindegyik párom iránt voltak/vannak érzéseim, de nem ugyanaz. Ezek csak párkapcsolatok, az sokkal több volt. Nem szeretnék olyan kliséket írni, mint lelkitársak, stb, de biztos van aki tudja, miről beszélek. És ez elszomorít, hiányzik, hiányzik az a közel egy évtizeden át tartó életem. Mert szeretek, de nem úgy, és talán szeretnek, de messze nem úgy....

N38


2022. márc. 22. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát így is eltöltheted a fiatalságodat, de nem biztos, hogy érdemes. Valamiért csak vége lett.
2022. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalkori nagy szerelem - a "fiatalkori" itt a kulcsszó. Változunk, máshogy látunk, máshogy érzünk. Olyan már többet nem lesz. Lehet jó, csak másképp. Olyan már nem.
2022. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ok, ezt tudom, de másoknak jön vki, aki felülírja, nekem több, mint 10 éve nem jött. Pedig el tudom képzelni, de nem találkoztam olyannal.
2022. márc. 22. 17:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Valamiért idealizálod ezt a valakit, pedig egyáltalán nem biztos, hogy olyan jó volt. Szerintem abban a kapcsolatban lehetett valami, amivel te nem igazán akarsz szembe nézni. Könnyebb úgy élni, hogy azt tökéletes volt, mint szembenézni valamivel.
2022. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Számítottam erre a válaszra, nem így van. Nem utólag látom jónak, akkor éltem meg maximálisan annak. Annyira jó volt valakivel annyira egy hullámhosszon lenni, állandóan beszélgettünk, rengeteget, alig bírtuk abbahagyni. Sosem untuk meg. Pedig nem 1 hónapig voltunk együtt.

Húztuk egymást fel, nagyon gyorsan haladtunk előre, támogattuk egymást.

Tudtuk, ki miben jó, kinek mi az erőssége, és a hibánkat is.

Olyan kapcsolat volt, aminek később kellett volna jönnie.

2022. márc. 22. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Fiatal korban, pláne az elsőnél maga a szerelem gondolata iránti nagy hype ami kiszínezi az első kapcsolatot szerintem. Az első kapcsolatom, eléggé sok sebből vérzett, mégis van valami jó feeling ami kötődik az emlékéhez. Jelenlegi párommal a kapcsolatunk sokkal jobb,sokkal intellektuálisabb,meg minden jobban működik,mégis itt már nem érzem ezt a vak rózsaszín ködös illúziót,amire szerintem Te is gondolsz. Az emberi elme furcsa egy szerkezet, muszáj,hogy tudatosan felülkerekedj az ilyesmin, különben képes lenne tönkretenni az életedet.
2022. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Csak fiatalkorban lehet szerelemnek nevezni. A tinik es a korai 20-asok még képesek gyermekien tiszta, odaadó szerelemre. Ami utána van, az már csak keret a családalapításhoz, gazdasági szövetség, státuszszimbólum, magánycsillapító, szexualis segédeszköz, maximum barátság, de semmiképp sem szerelem. Az a fiataloké, amíg a szenvedély lángja ki nem huny.
2022. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os, tök jól megfogalmaztad! Ami később jött neked, az jött nekem túl korán. Nem a szerelem miatt, hanem mert annyira jól működtünk együtt... Intellektuálisan, stb, stb...

:(

2022. márc. 22. 17:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó volt, miért lett vége?
2022. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert túl fiatalok voltunk és tudatlanok ahhoz, hogy jól kezeljük az első és így egyetlen válságot a kapcsolatunkban.
2022. márc. 22. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!