Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elengedni a kollegám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni a kollegám , mit tegyek? Mi ez a kapcsolódás?

Figyelt kérdés
1 évig viszonyom volt a kollégámmal , jó barátok voltunk. Aztán észrevettem , hogy kezdenek érzelmeim lenni iránta, mondtam, hogy véget szeretnék vetni a dolognak, mire ő elmesélte, hogy 4 éve barátnője van, azért nem tudott sűrűbben elszabadulni, de nem tudta nekem megmondani, mert félt, hogy befejezem vele. Ez négy hónapja volt, letiltott facen. Azóta nem beszéltünk. De azóta valami megváltozott, mintha mély kapcsolódás lenne köztünk, amit nem éreztem addig, amíg talalkozgattunk. Pl atragadnak rám az érzelmei, egyszerre van rossz kedvünk, vagy jó , mintha gondolatban beszélnénk egymással , ha a szemébe nézek. Egyre jobban szerelmes vagyok belé, úgy érzem magam, mint egy 15 éves. Mi ez?

2022. márc. 23. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kösd le magad, ismerkedj, találkozz a barátaiddal, ezt tudod tenni jelenleg. Szerinted a kollégád és a barátnője között nincsen kapcsolódás? Próbáld meg elfelejteni szerintem...
2022. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te képzeled bele abba ami valójában nincs is ott. A te saját érzéseid vetited ki rá és bemagyarázod, hogy úgy van, pedig a valóság csupán csak semmi.


Mivel te szerelmes vagy, csak azt látod amit látni akarsz, holott pont hogy nem az van amit te látsz. Az csak a te fejedben létezik, övében nem.


Lépj túl rajta!


Ha valóban az lenne amit te látsz, akkor szakítana a párjával és veled lenne. De ez nincs így és nem is lesz sosem!

2022. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én aztán egy naivan szerelmes típus vagyok, de egy ilyen görényből azonnal kiábrándulnék, nem, hogy még kapcsolódás. A plusz 1 lyukat nem akarta elengedni. Nála nincs semmi kapcsolódás, abban biztos lehetsz. 1 évig titkolta! Ébredj már fel! Nem miattad, hanem a farka miatt, mert neki így volt kényelmes! Hányinger az ilyen.🤮
2022. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval viszonyod volt a kollégáddal, amiről te nem is tudtál, mire bevallotta, hogy neki párja van, és még ő tiltott le? :O


Neked kellett volna! És megsértődni is, hogy szeretőnek tartott a tudtodon és beleegyezéseden kívül.


Mert gondolom ha tudtad volna, akkor nem kezdtél volna vele semmit.

2022. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ikerláng kapcsolat, olvass utána...
2022. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár még az is lehet, hogy basztatja a lelkiismerete, ezért tiltott le. Egyelőre nem vagy olyan erős érzelem neki, hogy mindent félretegyen miattad. Mivel szerelmes vagy, úgysem fogod elfogadni, de te itt egy áldozat leszel. A többi, amit írtál, a képzeleted szüleménye, én is azt javaslom, kösd le magad mással, járj el randizni, könyvtárba mittudomén. Ne legyél elmeroggyant egy ilyen alak után. Bár nyilván, hogy ezek ellenkezőjét fogod csinálni.
2022. márc. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!