Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők,csajok.Milyen beszólásokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,csajok.Milyen beszólásokat szoktatok kapni férfiaktól? Legyen az utcán, munkahelyen,nyílvános helyen.Pl.Jaj de szép vagy:: Egyelek meg:: Jól nézel ki::,stb.

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 16:34
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
#8: Pedig tudnak bunkók lenni. Másrészt SEMMIT nem kell beszólni, prosztó dolog, iq 100 alatt szokás.
2022. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
egyébként irodai munkahelyek közt is van olyan sajnos, ahol a beszólogatós-taperolós kandúrbandi igazgatónak senki nem mer szólni, helyette csak a vállát vonogatja mindenki, "jaj hát ő ilyen"
2022. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
5-ös.Igen, így van.
2022. márc. 24. 17:03
 14/45 anonim ***** válasza:
37%

"Juj de katonásan mész"(mikor egyenes tartassal trappoltam a munkahelyemre asszem ideges is voltam) de humoros megjegyzes volt es nem beszolasnak mondták de tenyleg hasonlitottam arra, amikor ugy diszfelvonulas van:D


"Aaaz igen! Nem vagy semmi.láttátok azt?" mikor pesten aluljaroban voltam elado és magasban pakoltam létrán és leesett valami mellettem es simán elkaptam reptében leesés közben


"Veszelyesen okos vagy, veled vigyázni kell"

Egy török bűnöző srác mondta rám miután elmondtam neki miket tudtam meg róla 2 perc alatt a lakásán csak annyibol, hogy szétnéztem nála (azaz mégcsak nem is kutakodtam)


"Álmodom, vagy ez a valoság hogy ilyen gyönyörű nő velem szembe?"

Diszkoban egy hosszu folyoson pont nem volt senki csak en es messzirol jott szembe egy srác es igy mentunk egymás felé, egyikunk se kerulte ki a másikat, (a pasinak illene lehuzodnia, nem?)igy egymással szemben érkeztunk es megálltunk (vártam hogy keruljon ki ő)erre elhangzott az ominozus mondat amit irtam:D


Másik kisebb pub ban volt, ahogy bementem, minden szem rámszegeződött, mindenki elhalkult egy pillanatra es a beállt csendben megszolalt az egyik srác hogy "Megjelent álmaim nője!"

Hát nem kicsit lettem zavarban, hogy mit les mindenki :D


Építőmunkás aki elkezdett hangosan énekelni, mikor elmentem mellette, vmi szerelmes dalt. Sajnálom, hogy nem ugrik be, melyik is volt az. De az tenyleg szép szám.

2022. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban, hogy az éjszakai pillangó minden szinonimáját mondták már rám.

Mindezen túl, a "gyere babám az ölemben" című szójáték is gyakran előfordult. Illetve gyakran szólnak be a mellem és seggemre is. Érdekes ott is az ellenmondás, mert van egy átmenet, ami kb. így hangzik:

- Jajj, de cép kerek feszes feneke van a kisasszonynak!

- Mivan? Te kis rhibanc, nem figyelsz rám?

- A kis szemét phicsa. Látjátok? Ti is látjátok, hogy direkt nem figyel rám? No, visszasírsz te még!

- Áhh, hülye rhingyó, amúgy is löttyedt segged van és lófitty melled! Nem kellessz te senkinek, hallodE?


De a legdurvább számomra mégis az volt, amikor egy férfi leszólított annak reményében, hogy szerelmet vehet egy éjszakára. Nem hinném, hogy prostinak nézett, mert sima farmernadrág volt rajtam, tornacsukával és pulcsival - kamaszként így öltözködtem - mikor udvariasan elutasítottam, konkrétan szemenköpött. Hálás lettem volna, ha akkor már olyan rossz lett volna a szemem, hogy szemüveget viselek és legalább annyi védett lett volna az arcomból. Vagy persze, ha ismerem a jogaimat és tudom, hogy ezzel már mehettem volna vele a rendőrségre.

Meg kell hagyni, a csávó abból a szempontból okos volt, hogy tudta, hogy egy önbizalomhiányos kamaszlány, aki a melléig se ér, és súlyban kb. egy 11 évessel vetekszik, nem fog visszaütni.

2022. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
91%

Max munkásoktól szoktam hallani, hogy odakiabálnak nekem, az unszimpi.

Viszont kb. 10 éve volt, hogy egy bevásárlóközpontban péksüti válogatás közben hallottam ahogy egy fiú mondja a haverjának hogy "nézd, milyen szép az a lány". Végül nem jött oda, fel sem vettem vele a szemkontaktust, úgy tettem mintha nem hallottam volna, mert nagyon szégyenlős voltam. Na de ez az egy mondat azóta is megmaradt emlékül :D ez jól esett nagyon.:))) Sok önbizalmat adott az akkori önbizalomhiányos időszakomban.

28/N

2022. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a két legrosszabb beszólogatós élményem az elmúlt 10 évben nem "melósoktól" jött, sőt azoktól nem is kaptam nagyon bunkózás, max a szokásos átlátszó "jajhozzukzavarba nőt" füttyögést meg hasonlóakat. Hanem szinte gyerekektől.

Mindkét eset munka után történt, sajnos egy város szélén található plázában dolgoztam és gyakran nem a többi eladóval együtt végeztem, hanem később ill. előbb.

Tehát ált. egyedül ballagtam a megállóba.

Első esetnél a közelben lévő település gazdagabb kis gyökerei kötöttek belém, egy elég fontos hívás közben voltam, megállóban és jött ez a csapat márkás ruhákba öltözött 12-13 éves korcs falka (nem tudok rájuk jobb szót, anyuci picike elkényeztett fiai) mentek piálni bulikázni és nyilván belém kötöttek nagy kanröhögéssel. Fáradt voltam és frusztrált és visszaszóltam, hogy egyedül lenne nagy pofátak bmeg. Először meglepődtek, aztán én lettem a k-rva- ribnc, minden szarnak le lettem hordva. Amikor szálltak fel akkor is hangoztatták, direkt mögém álltak. Ha nem pont akkor jön a busz...

Az volt benne a durva, hogy nekem kb szerintük harmincas nőként kussban kéne egy fáradt szar munkanap után tűrnöm, hogy vegzálnak, mert ők szórakozni akarnak szinte gyerekként, nekik ez a hecc. Rohadékok.

Kíváncsi lennék, ha az anyjukat vegzálná így valaki, akkor is vihognának? Jól szituált kölykök voltak.


A másik is közel történt, egy hotel ablakából üvöltöztött egy részeg tinifalka, mindennek le lettem hordva a téli kabátomban, még videóztak is a telefonjukkal, mert ignoráltam őket. Ezt nem részletezném, nagyon durva dolgokat mondtak, esélyes, ha kietlenebb környéken találkozom velük ezek mást is csinálnak. Már bánom, hogy nem mentem be a hotel portájára, bár valószínű lszarták volna. Ja amikor elmondtam férfi ismerősnek, annyit mondott, hogy jaj hát csak részegek voltak. Ennyike. Nőket kell lelkileg megnyomorítani, mert a fiúkák részegen szórakozni akarnak.

De volt már, hogy barátommal sétáltam és részeg fiúkák ÜVEGGEL dobtak meg az erkélyről, szórakozásból.

És még sorolhatnám.

És mindegyik jól szituált, nem c..., sima kölyök volt.


Az az igazság ez azért robbant ki belőlem, mert folyamatosan látom, hogy a nőket a mai napig mindenféle sztereotípia által mocskolják, egészen fiatal kortól a férfiak és sok nő is. Tehát én ilyen olyanvagyok nőként, bármit tehetek. Miközben a családomban, rokonságomban egy rakás nőket kihasználó, lusta, alkesz férfi van. De az rendben van.

Valami nagyon drasztikus nevelési módszer kéne már gyerekkortól kezdve, hogy a férfiak falkában ne tekintsék a nőket prédának.

2022. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
15. Ez nagyon durva.
2022. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
"hogy a BIZONYOS férfiak falkában ne tekintsék a nőket prédának." elnézést, nem akartam általánosítani.
2022. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

18-as:

Igazából a beszólásokat megszoktam. A nagyobb problémám azzal van, hogy nem nőttem magasra és a súlyom se lett sokkal több. Ezáltal egy "préda" vagyok mindig az utcán. Érdekes módon ha egy hajléktalan kér egy férfitól, és az elutasítja vagy ignorálja, akkor sose láttam még olyan reakciót, mint amit én szoktam kapni még akkor is, ha udvariasan utasítom el... vagy netán "túl keveset" adok. Én nagyon sokszor érzem azt, hogy kihasználják főleg férfiak ezt az előnyüket - nőknél ez mondjuk annyiban nyilvánul meg, hogy a valamire gyűjtögetők folyton engem találnak be, hozzám jönnek oda elsősorban, de tőlük még gyűlölködő reakciót nem kaptam.

2022. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!