Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők,csajok.Milyen beszólásokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,csajok.Milyen beszólásokat szoktatok kapni férfiaktól? Legyen az utcán, munkahelyen,nyílvános helyen.Pl.Jaj de szép vagy:: Egyelek meg:: Jól nézel ki::,stb.

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 16:34
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

A 17-es sztorija kapcsán eszembe jutott még valami (15 és 20-as komment voltam). Egy időben sajnos laknom kellett átmenetileg egy nem túl jó hírű környéken. Onnan kaptam talán a legtöbb beszólást, de volt egy eset ami akkor eléggé megviselt, és a szívem ugrott ki a helyéről félelmemben.


A régi fajta villamossal kellett hazajutnom és kb. délután-kora este lehetett. A villamos ugye ilyen kis szeparált volt, nem egy légtér az egész, mint a 4/6-os például és annak a közepébe ültem féloldalasan. Nem voltunk sokan ott, ha jól emlékszem 2-3 öreg bácsi, 1-2 nő és még 1-2 fiatalabb férfi. Utolsó percben felszállt egy nagy, kigyúrt cigány kan, és rágyújtott a villamoson egy cigire, miközben ordítozott mindenkivel és mocskolta a világot. Miközben elindult a villamos, a cigány elkezdett járkálni a vilin és az egyik öreggel elkezdett kiabálni face-to-face. Igazából csak 2 megállót kellett volna utazzak, szóval már szálltam volna le az elsőn, de ekkor megindult felém a csávó és konkrétan közre fogott a karjával. Nem tudom, hogy tudnám ezt megfogalmazni szépen, tehát aki ismeri a régi villamosokat, tudja, hogy van egy ülőhelyes szék, én azon ültem, de féloldalasan, tehát az ablakos résznek támasztottam a hátam. A hátam mögött meg volt egy cső/kapaszkodó, ami feltételezem arra szolgált, hogy az ablakból ne tudjanak a hülyegyerekek kiszökni olyan könnyen és az öregek tudjanak valamibe kapaszkodni amikor felállnak. Én ahogy ültem a cigány a két karját nekitámasztotta ennek a kapaszkodócsőnek, tehát a két karja között volt konkrétan a fejem, és az egész testem. Nem emlékszem pontosan mit mondott, valami mocskolódást, és szidta a nőket, meg az univerzumot, de a lényeg, hogy nagyon para volt. A többiek meg nyilván csak néztek diszkréten, rohadtul félhettek ők is. Végül amikor a második megállón zárt volna az ajtó én egy gyors lendülettel kimásztam a karja alatt (itt pont jól jött, hogy kicsi vagyok) és pont bezárt utánam az ajtó amikor leértem. Nem néztem hátra, nem tudom, hogy megpróbált-e utánam jönni, csak azt hallottam, hogy a villamos elindul és én olyan gyorsan még nem futottam a kapuhoz, mint akkor. Még mikor bezártam a kaput is rohantam az emeletre, pedig oda nyilván sehogy se tudott volna bejutni. Emlékszem ahogy hazaértem, mindent alaposan bezártam (még azt a zárat is, amit soha nem szoktam) és utána kb. összeestem a földön és zokogtam. Attól, hogy nem történt effektíve semmi, még nagyon durván megijedtem és tudom, hogy ez nők nap mint nap át kell éljék.

2022. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

B*sználak (ezt amikor átmentem a zebrán egy kocsi előtt, de nem hirtelen lelépve stb, megvártam amíg lelassított).

Fuss, k*rva (ezt amikor a busz után siettem).

2022. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Régebben mindig fütyültek, meg sokszor rám dudáltak a kamionok, néha majdnem megállt a szivem ugy megijedtem, nagyon utáltam.

Időnként be is szologattak, mindenfele szexuális utalast.


De mióta meghiztam, szültem es a hajam is kezd néhol ezüstösen csillogni, már nincs semmi ilyen :D

2022. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Laylah ***** válasza:
100%
Rám kövéren is rám dudálnak...
2022. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
90%

- “Olyan vagy, mint a fiatal Alicia Silverstone.”

- “Olyan vagy, mint egy tündér.”

- “Milyen szép nagy szemeid vannak.”

- “Kellemes a hangod.”

- “Jó a s*gged, anyám.”

- “Kinyalnálak.”


Éééés ezeknek a véletlenszerű variációja.

2022. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább eset ezen a héten esett meg velem.

Külvárosi buszmegálló, kora este. Ültem a padon és vártam a buszomat. Leül mellém egy jól szituált srác, erősen ittasan. Zenét hallgattam, de láttam hogy nekem magyaráz. Kérdezi hogy nem zavar e a cigije, nemet mondtam. Megkínált borral, amire szintén nemet mondtam. Srác meghúzza az üveget, majd közli, hogy feláll rám a farka. Azonnal felálltam, és megnéztem a táblát, hogy mikor jön a busz végre. Szó szerint lefagyva álltam, amikor megfordulva a srác vizuálisan is a tudtomra adta, hogy felállt... Szerencsére kapcsoltam, és elfutottam a következő megállóig imádkozva, hogy ne jöjjön utánam. 2 napig ezen agyaltam...


Amúgy voltak még:

-olyan szép a lábfejed, ráverném-

-megdugnálak, de nagyon-

-leszel a feleségem?-


Ezeken csak nevetek amúgy. A dudálásra, oszlopot lefejelő pasiig.

2022. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Laylah ***** válasza:
88%
Nem tudom, az is számít-e, ha chaten írtak, de azért megosztom. Miután kimentem Angliába, leadtam 30+ kilót úgy 1-1,5 év alatt. Anno a szomszédban lakott egy srác, az a tipikus proli, aki ontja a szarabbnál szarabb poénokat, semmit és senkit nem vesz komolyan, de cserébe iszonyú nagyra van magával. Nem beszéltünk akkor már vagy 10 éve. Kiraktam egy képet FB-re, amin azért látszott, hogy nem úgy nézek ki, mint anno (még így is 70 kg felett voltam). Két napig bombázott üzenetekkel, meg hogy legyek a felesége, nyálcsorgatós smiley-k, hívogatott is, hiába közöltem vele többször is, hogy van párom és ne hívogasson, mert nem veszem fel. Csak úgy tudtam leállítani, hogy tiltottam.
2022. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen semmit. A kollégák jófejek. Ha ügyfél próbálkozna vagy beszólna, már fordulhatna is ki az ajtón. Mellesleg szarul is járna, ugyanis én vagyok az egyik, aki arról dönt, felvesszük e a céghez. Én utcán sem tapasztaltam még túl sűrűn beszólásokat, bár tény hogy a fülem szinte mindig be van dugva. 1-2 füttyögés volt, meg hallottam hogy összesúgtak a hátam mögött, de ennyi.
2022. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen semmit, szerencsére nem trógerekkel dolgozok.

Utcán a leggyakoribb a sima füttyögés, de nyilván megy a "megb@sználak", "jó a csöcsöd" és társai, általában inkább bedugom a fülem szóval szerencsére nem sokat hallok belőle.

2022. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszitek akár nem, de a legkeményebb beszólast egy kb 4 éves KISLÁNYTÓL kaptam. Barátnőmmel beszélgettünk, mire odajött es így szólt:

- a bátyám nagyon szivesen kinyalna titeket.


Fél perc mulva odajött a láthatóan nagyon zavarban lévő srác es bocsánatot kérve elvitte a kislányt. Ez rég volt már, de nagyon megjegyeztük, azota is röhögünk rajta.

2022. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!