Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy foglalt pasi többet akarna ha nem lenne kapcsolata?

Figyelt kérdés

Érdekel milyen jelei vannak és hogy nem csak egy sima flörtnek számít.

Ezen kívül nem akarok semmit se tenni, csak érdekel ha majd a későbbiekben nem lesz kapcsolatban lenne-e esélyem.


2022. márc. 25. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Jó ízlésed van. Bizalmat szavaznál egy flörtölő foglalt fasznak.
2022. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt innen senki nem mondja meg Neked.Mindenesetre ha az adott helyzetet nézzük: foglalt a pasi, ki tudja,hogy valaha lesz-e szabad, ki tudja,hogy akkor szeretne-e ismerkedni, vagy esetleg kiábrándulva elzárkózik ettől. Egyáltalán...úgy érzed,hogy bejössz Neki? És a foglalt státusz mit jelent?Nős, együtt él valakivel, komoly párkapcsolata van, esetleg egy instabil futó.
2022. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a véleményeteket kérdeztem az esetről, bár látom vannak olyanok akik értelmezni sem tudják a kérdést.

Másrészt pedig egy kis részletből örülök hogy le tudjátok szűrni a lényeget.

Biztos olyan sokat tudtok, meg olyan nagyok vagytok mégse tudtok értelmezni egy kérdést.

Főleg hogy azt sem tudjátok miről van szó, de úgy dobálóztok mintha mindneki ugyan olyan lenne.

2022. márc. 25. 10:02
 4/6 A kérdező kommentje:
#5 Inkább privátban írom le :)
2022. márc. 25. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Leginkább olyan jelei vannak, hogy otthagyja a jelenlegi kapcsolatát, és kezdeményez.

Minden más csak kamu, és messze van a komolytól.

(Persze, ha a "néha a barátnő mellett dugunk egyet" felállásban tartós szeretői kapcsolatra vágysz, akkor nem szóltam, de nekem ez nem számít komolynak...)

2022. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam olyan jeleket adtak foglalt pasik, hogy találkozni hívtak.


Szerintem nekik hosszas flörtölgetésbe kezdeni rizikós.

2022. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!