Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezt megélni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megélni, ha szerelmes vagy valakibe aki épp foglalt?

Figyelt kérdés

De tényleg. Én először tapasztalok ilyet, szerelmes vagyok az egyik legjobb barátom barátnőjébe. Gondoltam ez csak vonzalom, vagy fellándolás és elmúlik. De egy fenét! Menthetetlenül szerelmes vagyok. De az a helyzet, hogy lépni semmiképpen sem akarok. Miért tenném? Nagyon rossz barátnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt tegye... Különben is, ez viszonzatlan úgy tűnik. De akkor mi lesz? Néha azt hiszem beleőrülök. Legalább ha elmondhatnám, de nem lehet.


Hozzászokni? Ehhez? Mások erről olyan könnyen beszélnek, de nem értem. Nem tudok hozzászokni. Mi a fenének kell szerelmesnek lenni?!



2020. febr. 17. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek az kell, amit nem kaphatnak meg, igy óhatatlanul beleszeretnek :)

Ha vizonzatlan, nincs mit tenni. próbálj meg másra koncentrálni. Akár egy hobbi vagy esetleg ismerkedj, beszélgess valakivel. Idővel jobb lesz. És egy tipp: kerüld a csajt, ne nézegesd egyik közösségi oldalon se, feleslegesen ne fájditsd a szived.

2020. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ugyanez van, kell keresni valaki mást.
2020. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ebben önzőnek kell lenni; ha biztosan nem fellángolás és komolyat akarsz a nőtől, akkor találkozz vele és mond ezt el neki.
2020. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez az, hogy nem tudom, hogy megmondhatom-e. Mert igenis komolyat akarnék de hát Ő most másé és azt nem tudhatom, hogy érdekelhetem-e úgy, és Ő is komolyat akarhatna-e. A másik, hogy önző lenni, mondtam, hogy nem akarok. Annyira nem vagyok szemét. De az se nagy vigasz, hogy önzetlenségből jeles.
2020. febr. 17. 14:54
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és próbálom nem úgy nézni ha találkozunk, és a közösségi oldalaira sem ránézni. De nem megy...
2020. febr. 17. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vigyél neki molinókat, miközben betlehemes zenét játszok magnóról. Jah és ne fogadj el banános pitét.
2020. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze mert gondolom sokat látod. A csajnak meg jólesik ha a párja haverjának szimpatikus, ezért kedves veled. Legyenek nők akiket ugyanennyit látsz, mert így nem is biztos hogy szerelmes vagy, csak ő van kéznél.
2020. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, semmiképpen nem volna szerencsés megpróbálnod belerondítani a barátod kapcsolatába. Tedd fel magadnak a kérdést: úgy látod, jól megvannak? Látsz rá esélyt, hogy hamarosan szétmennek? Ha ez egy működő kapcsolat két boldog ember között, akkor semmi értelme bármit tenni, mert csak veszíthetsz. Egy (esetleg több) jó barátot, veszítesz a büszkeségedből, stb, stb. Próbáld minimalizálni a csajjal a találkozásokat, és túllépni rajta! Keress mást, járj nyitott szemmel! Túl leszel majd a dolgon, és örülni fogsz, hogy nem próbálkoztál.
2020. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Ezt tenném. Amennyire lehetséges. Boldog kapcsolat ez köztük, aminek nagyon örülök, de mégis... Az ő csaja, de baráti viszonyban van velem. Csak baráti! És a palija az egyik legjobb arc akit ismerek. De mégis, ha nem találkozunk, hiányzik, néha nem bírom ki ha a közelben van, hogy ne nézzem. Sötöbö. Nehezen de távolságot akarok tartani, csak a gond, hogy elég önkínzás funkciója van ennek.
2020. febr. 17. 16:04
 10/13 A kérdező kommentje:
#7 Nem, más lányok is vannak a közelemben. Én sem vagyok vaksi, látok sokat sokszor, de az a helyzet, hogy jelenleg másik nem nagyon érdekel.
2020. febr. 17. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!