Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt osztálytársnővel könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt osztálytársnővel könnyebb vagy nehezebb összejönni mint egy random lánnyal? Mik az esetleges buktatók?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy egy gimis osztálytárssal összejönni 6-7 évvel az érettségi után könnyebb vagy nehezebb mintha egy idegennel akarnák randizni? Illetve milyen veszélyeket tartogathat? A lány alapból kedves, nyitott, őszinte típus, nagyon aranyos, együttérző és nincsenek irreális elvárásai ahogy észrevettem. Nagyon kedvelem. :)

2022. márc. 26. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem könnyebb, hiszen mégsem egy vadidegen.

Az lehet talán a buktató, hogy neki egy régi kép él a fejében rólad, ezt gyorsan meg kell változtatnod. De az ismerkedési fázisban előny, hogy mindig lesz téma, hiszen tudtok nosztalgiázni. Hajrá :)

2022. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor varrd le ha megkerted a kezet.


!!

2022. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mik az esetleges buktatók?"

Én 11 évvel később ráírtam egy középsulis osztálytársamra (tündérien aranyos lány volt, régen szerelmes voltam belé), azonnal közölte, hogy többet ne keressem, aztán letiltott mindenhonnan!


Mai napig nem tudom, hogy most ő változott meg, vagy rólam gondolta, hogy valamiféle lúzer vagyok... érdekes.

2022. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!