Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen hirtelen jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen hirtelen jött romantikus szituációkba keveredtetek (majdnem) ismeretlenekkel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor úgy jöttek össze nagyon romantikus dolgok (tehát nem annyi hogy egymás szemébe néztek vagy véletlenül összeér a kezetek a metrón) egy idegennel vagy maximum látásból ismert emberrel, hogy előtte nem igazán volt köztetek semmilyen kontaktus. Nem osztálytárs/munkatárs volt, nem ismerkedtetek a neten, és természetesen a "romantikus" szó is kiemelendő, tehát a csatakrészegen a diszkó mögötti bokorban történt egyéjszakás sem számít ide. Lehet akár arról szó hogy valami bátorságbpróba volt, akár arról hogy hirtelen annyira működni kezdett a kémia hogy csak na, a lényeg, mi hasonlók történtek már veletek, mikor csókolózásban, ölelkezésben vagy randin kötöttetek ki egy olyan emberrel akit pár perce/órája még nem is ismertetek?

2017. máj. 18. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Baratnömmel setaltunk egy nyari fesztivalon. Az ut közepen megpillantottam egy lanyt menyasszonyi ruhaban, aki röplapokat osztogatott (nem volt nehez kitalalni, hogy esküvöi ruhaszalontol).


Gondoltam, ezt mar 100-an eljatszhattak, mert amugy tenyleg nagyon csinos lany volt. Ele alltam, mosolyogtam es a szemebe neztem. Amikor nyujtotta a röplapot, megfogtam a kezet, leterdeltem ele es mondtam: "Tudom, hogy nem ismerjük egymast, de ugy erzem, amiota letezem, teged kereslek. Talan ez itt es most az egyetlen lehetösega annak, hogy együtt boldogak legyünk az idök vegezeteig! Leszel a felesegem?"

Legnagyobb meglepetesemre könnybe labadt a szeme, hatalmas vigyorral kinyögte, hogy: "Igen! IGEN!" es a nyakamba borult.

Eppen amikor meg akart csokolni, baratnöm szam ele tette a kezet, taslit adott a masikkal es mondvan, hogy "Ez az idiota mar az enyem! Ne haragudj, csak egy pillanatig nem vigyaztam ra." es odebb rangatott.

Ez jo par eve törtent es baratnöm azota is tud rajtam nevetni, amikor eszebe jut... en meg csak melankolikusan revedek magam ele, hogy mi lehetett volna... :D

2017. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
Egyszer egy mozgólépcsőn beledőltem a mögöttem jövő ölébe. Hát az nem romantikus volt, cserébe gennyesre röhögtük magunkat.
2017. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Couchsurfingen keresztül ismertük meg egymást egy török sráccal, aki nálunk aludt. Néhány órás ismeretség után nyálas beszélgetéseink voltak, és túlvoltam életem első csókján. Másnap meg elmentünk sétálni a városba, meg kávézni. :) Ez kb egy éve volt, azóta nem láttuk egymást, de Viberen néha beszélünk.
2017. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Gólytáborban összekötötték a kezemet ilyen kemény műanyag kötőzővel egy srácéval és egész éjjel úgy voltunk. A legromantikusabb az volt, amikor a félig nyitott wc ajtónál pisilt és meg kint álltam és az összekötött kezem jógott be a wcajtón
2017. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még jó régen siheder koromban, 90es évek, egy nyári este egy isten háta mögötti nógrádi településen vártam az utolsó buszt a buszmegállóban, amivel át tudok menni egy másik isten háta mögötti településre, meg voltam hívva oda bulizni egy kocsmába egy odavalósi haver által. Jött egy csaj, nagyon kis helyes aranyos bige volt, egy halvány mosolyt el is engedtünk egymás felé, mielőtt leült a padra a buszmegállóban.

Busz jött 20 perc késéssel, tetű lassúsággal begurul, utasok nélkül, ajtót nyitja, szállnánk fel, de a sofőr közli, hogy nem megy tovább, mert a fékrásegítő elszállt, itt hagyja a buszt éjszakára.

Kérdezi hova megyünk? Mondtam, hogy hova mennék, csaj is mondta, ugyanoda. Egymásra vigyorgás.

Sofőr: oda már nem megy több busz.

Kösz bmeg, ezt tudtuk eddig is.

Na mondom így hangosan, akkor megyek gyalog(nem volt messze, ~6 km), erre a csaj odaszól, hogy ő is jön gyalog.

Volt vagy másfél óra az út gyalog, gyorsan kiderült, hogy oda valósi, ahol felszálltunk, ismeri haveromat, ő is a buliba jön, nagy megörülés, nálam ugye volt egy hátizsáknyi pia, amit a buliba cipeltem, bontottunk egy üveg Hubertust(akkoriban az menő pia volt), elkezdtünk kortyolgatni menet közben, elfogyott, bontottunk mégegyet, szóval becsiccsentettünk, én csak kicsit, de a csaj jobban, útközben össze is jöttünk, csókolózás, ölelkezés, stb., ment lefelé már a nap, lassan kezdett ránk sötétedni, tök romantikus volt az egész.

Aztán odaértünk a kocsmába, de csaj nagyon nem bírta a piát, addigra már egyenesen menni alig tudott, lehúzott még egy welcome felest, 2 perc múlva belehányt a csocsóasztalba, aztán lefeküdt a az egyik sarokasztalnál a sarokülőkére, és elaludt.

Aztán én is nagyon bekészültem hajnalra, mire másnap délben magamhoz tértem, csaj már eltűnt, azóta se láttam újra.

2017. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
Jahh meg egyszer szilveszterkor Szentendrén éjfélkor a templom lépcsőjéről néztük a tűzijátékot és egy srác odajött, hogy adhatna-e nekem éjfél alkalmából csókot, meg ha már templom, a kezem is szívesen megkéri. Hát sírtunk a röhögéstől.
2017. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!