Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kezdtem el érzéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neincat kérdése:

Miért kezdtem el érzéseket táplálni iránta?

Figyelt kérdés

Szóval barátokon keresztül megismertem egy férfit, akit az elejétől fogva el tudtam volna képzelni a legjobb barátnőm párjaként. Ezt szóvá is tettem mindkettejüknek, viszont egyikőjük sem lépett a másik felé, egyszer találkoztak 10 másodpercre mindketten egészen ittas állapotban. Az egyik nap úgy esett, hogy a férfi lakótársához mentem át elintézni valamit és úgy lett volna, hogy a barátnőm is jön velem, de az utolsó pillanatban lemondta. Ezért feladtam, hogy kerítőt játsszak (eltelt nagyjából 6-7 hónap), és ezt szintén szóvá tettem mindkettejüknek. Amikor ott voltam a lakótársánál, megkérdezte, hogy hogy áll a haja, és megdicsértem, ekkor olyanokat mondott, hogy "téged foglak elvinni vacsorázni" stb. Ott valami megmozdult bennem, mert eddig annyira a barátnőmmel képzeltem el, hogy én nem is néztem rá úgy, mint potenciális jelölt. Azóta kétszer találkoztunk, néha úgy érzem, mintha közeledne, flörtölne, máskor pedig úgy, mintha kerülne.

Ez mitől lehet? Miért kezdett el ilyen hirtelen érdekelni? Lehet csak a saját egóm/magányom miatt érdekel?


Annyira zavar, mert nem illünk össze (jövőbeli tervek alapján), és tudom, hogy el kéne engednem, viszont valamiért nem sikerül megállnom hogy ne gondoljak rá. Jobban kedvelem mint gondoltam volna.



2022. márc. 27. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ego.

Jobb csajnak tart a barátnődnél és ez neked bejön.

Amúgy nincs ezzel semmi gond:)

2022. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

+1 Ami még visszatart és amiért meg vagyok ijedve ettől az érzéstől, hogy elég sok nővel volt már együtt, akiket ismerek is, mindig van tervben egy randi és általában nagyon szép és csinos lányokkal kezd. Én nem sorolom magam annyira magasra akkor miért érdekelném? De egyébként nagyon jó baráti viszonyunk van (mémeket küldünk egymásnak, néha beszélünk 3-4 mondatot messengeren, mindig szívjuk egymás vérét ha találkozunk). Személyiségileg nagyon jól kijövünk, viszont hosszú távú tervekben nagyon nem (Ő maradna Magyarországon, család, házasság, gyerekek, ezzel szemben én külföldön szeretnék élni, utazni, önkénteskedni).


Logika szempontjából tudom, hogy nem kéne hogy legyen közöttünk semmi, viszont érzelmek szempontjából nagyon nagyon szeretném ha történne valami.

2022. márc. 27. 23:31
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es


Nem hiszem hogy jobb csajnak tartana, mert alig találkoztak. Lehet csak én "esek kézre" neki?

2022. márc. 27. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Alig találkozom valakivel, fel tudom mérni hogy ki a jobb nő.

Az épp elég.

2022. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hiába a barátnődnek akartad beszervezni a pasast, nyilván neked is tetszett tudat alatt, hiszen egy semmirekellő alakot nem ajánl az ember lánya a barátnőjének. A jövőbeli terveken ne rágódj, ha egy húron pendültök és passzol a személyiségetek az aranyat ér, a tervek pedig változhatnak.

Biztos, hogy nem csak "kézre jössz neki", egyértelműen kijelentette, hogy téged visz vacsorázni :), és láthatod, hiába próbáltad játszani a kerítőnőt, ők nem tetszettek egymásnak, különben már lépett volna.

2022. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akit tud, becserkészi. Nem tudhatod, hogy történt-e valami, hogy a barátnőd távol tartja magát tőle. Az is lehet, hogy nem akar az egyik trofeája lenni.


Te pedig, ha kalandra vágysz, dönthetsz úgy is. De mivel magányos vagy, veszélyes rád nézve, mert beleeshetsz könnyed, viszont ez nem olyan pasasnak tűnik, aki életformát akar változtatni.

2022. márc. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!