Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy érzéseket lehet-e táplálni, hogy meg lehet-e kedvelni egy másik embert, úgy hogy soha nem találkoztatok még? (22F)

Figyelt kérdés

Úgy is fogalmazhatnék, hogy mit gondoltok az interneten keresztül történő párkeresésről, de igazából az része érdekel, hogy el tudjátok-e képzelni, hogy két ember megtudja-e kedvelni egymást úgy hogy egyszer sem találkoztak.


Természetesen minden választ szívesen várok, de kérlek titeket, hogy kultúrált válaszokat adjatok. Köszönöm.


2016. márc. 28. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meglehet kedvelni a másikat, nagyon is. Ha két ember szinte teljesen összhangban van és elég hosszú ideje beszélgetnek, egyértelmű a dolog.
2016. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 VirágésBence ***** válasza:
100%
Szerintem az internetes társkeresés nem arról szól, hogy kialakuljon a szerelem és elkezdődjön egy rendes kapcsolat, az internetes társkeresés inkább egy megoldás azoknak akik személyesen valamiért nem tudnak ismerkedni, de találkozás nélkül semmi nem megy, mert a másikat igazán csak személyesen lehet megismerni.
2016. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedvelni lehet, szerelembe esni nem. Mélyebb érzelmek kialakulásához kell a személyes találkozó, de ilyenkor az is simán kiderülhet, hogy nincs meg az az összhang, ami írásban, skype-on megvolt.
2016. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. Még vonzalom is simán kialakulhat, csak annyi a veszélye, hogy az ember kialakít magában egy képet a másikról, és előfordulhat, hogy élőben csalódást okoz. Én az első barátommal úgy jöttem össze, hogy már a találkozó előtt halál szerelmes voltam, nagyon-nagyon gáznak kellett volna lennie élőben ahhoz, hogy mégse akarjak tőle semmit.
2016. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hete ismertem meg egy lányt interneten. Egyből összhangban voltunk és nagyon megszerettük egymást. Gyakorlatilag úgy beszéltünk egymással, mintha már együtt lennénk. Sajnos talán ez is volt a probléma, hogy olyan messze sikerült mennünk, hogy élőben nem tudtam azt adni, amit írásban, mert nehezen oldódó típus vagyok. Így a hölgynek kételyei támadtak. Valószínű ebből nem is lesz már semmi, annak ellenére sem, hogy külsőre is tetszettem neki.

Szóval igen ki lehet meg lehet kedvelni, nagyon is, de vagy nagyon jól fog elsülni, vagy nagyon rosszul. Kétélű dolog, nagyon vékony határral.

2016. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Én is hasonló formában, levelezve ismertem meg a férjem, de nem interneten. És igen, látatlanul is elkezdtem beleszeretni.. 12 éve együtt vagyunk,minden szuper, tehát az esély mindenkinek megvan rá....
2016. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, meg lehet kedvelni egymást. Kölcsönös szimpátia nélkül nincs is értelme személyesen találkozni. Viszont nem célszerű túlságosan szabadjára engedni az érzelmeket, mert ahogy írták is már előttem, rosszul is elsülhetnek a dolgok élőben, és az nagy csalódás. Pont ezért nem érdemes túl sokáig halasztgatni a találkozást. (Viszont elkapkodni sem kell, ahogy néhányan szokták, mondván, úgyis minden élőben dől el; de esetedben ez fel sem merül.)

Én netes ismerkedéskor óvatos voltam, csak négy pasival alakult ki olyan szintű kölcsönös szimpátia, hogy találkoztunk is pár hét után, és csak az egyikből lett egy rövid kapcsolat.

Aztán egy újabb próbálkozásnál pár intenzív cseteléssel töltött nap alatt nagyon erős vonzalom alakult ki köztünk "online", és a felesleges köröket megelőzendő találkoztunk egy héten belül. Mindkettőnknél "villámcsapás-érzés" volt, és bár egyáltalán nem problémamentes a helyzet, de másfél éve együtt vagyunk.

2016. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a 7 válaszadónak a válaszát, észrevételét, tapasztalatát amelyet megosztott velem (és másokkal is). Nagyon hasznosak voltak a válszok. :)


Ternészetesen a további válaszokat is szívesen várom, szívesen olvasom. :)

2016. márc. 28. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kialakulhat ilyen,de fontos,hogy találkozzatok és akkor kiderül,hogy ez csak egy virtuális "kedvelés" vagy személyesen is kedvelitek e egymást.. Megkérdezhetném mióta ismeritek egymást? Mióta beszélgettek?
2016. márc. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!